دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: شما نمی توانید دیوید آرکت را بکشید – “خطرناک و تراژیک و زیبا و دلچسب”

برای تبلیغ کمدی کشتی آماده برای غرش در سال 2000 ، بازیگر دیوید آرکت – معروف ترین به عنوان معاون دیویی در جیغ بزن حق رای دادن – به دنیای کشتی فرنگی WCW وارد شد.

در اصل قرار بود آرکت در حاشیه بماند و هیچ کشتی واقعی انجام ندهد ، اما هنگامی که به او اجازه داده شد به عنوان قهرمانی جهان برسد (ایده مالک برای تولید ستون های اینچ و جذب بینندگان جدید) او همه را در جهان کشتی عصبانی کرد و آنجا را ترک کرد کشتی گیران همکار او ، که سالها فقط برای دیدن یک بازیگر بدون آموزش و پرورش به عنوان قهرمانی برای هیچ چیز آموزش دیده بودند ، هواداران را بیزار و خشمگین کردند – آن را “بدترین لحظه تاریخ کشتی” نامیدند.

بیست سال بعد و با تست دهی ، اما ده سال که نقشی نداشت ، Arquette پایین آمد. او که از یک سال پیش دچار اعتیاد و مشکلات روحی شده بود و یک حمله قلبی داشت ، تصمیم می گیرد که برای احترام به عزت نفس خود و احترام به ورزشی که او دوست دارد و به خاطر اینکه از او متنفر است ، احتیاج دارد که دوباره انجام دهد ، کشتی جهانی ، اما این بار این کار را درست انجام داده و آن را واقعی انجام داده ام.

شما نمی توانید دیوید آرکت را بکشید یک مستند است که به دنبال سفر کشتی آرکیت از خالی شدن توسط هواداران در یک کنوانسیون ، باعث خجالت دخترش و بد گویی او در مسابقه کشتی حیاط خلوت توسط کشتی گیران آماتوری که او را فریب داده اند تا به نظر برسد ، شرورانه از او بیرون رانده شود ، پرداخت حق الزحمه خود ، به دست آوردن خانواده و طرفدارانش ، و سرانجام احترامي كه شديداً خواهان آن است.

Arquette یک بازیگر فوق العاده دوست داشتنی و دوست داشتنی با احساس بازی بسیار زیاد است ، بنابراین تقریباً بلافاصله شما را برنده می کند و در تمام طول تلاش خواهید کرد که در تلاش او بسیار سرمایه گذاری کنید. من حتی شوخی نمی کنم نکته ای در آموزش او در مکزیک با برخی از مجالس است که در آن او یکی از آن پرتاب های دور گردن را به سبک Black Widow بیرون می کشد و شما واقعاً شروع به باور می کنید.

فیلم پیشنهادی  بررسی TIFF 2020: آماده سازی برای یک دوره نامعلوم با هم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *