دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: ضمانت – “یادآوری اینکه آمریکا هنوز هم دارای این فضاهای گسترده و گسترده است”

ضمانت در سال 1864 با جارو در میان چوب میسوری شروع می شود. جنگ دوم نیوتنیا که ادعا می کند. با ناراحتی یادآوری می کنم که تاریخ جنگ داخلی من عمدتاً به مارول و ابرقهرمانان محدود شده است. در سال 2020 خوب نیست

من شخصاً روی آن کار می کنم – بنابراین فوراً فریب خورده ام.

برداشت اول من این است که محدودیت های بودجه از قبل آشکار است و هیچ مقیاس واقعی وجود ندارد. دوربین نزدیک است ، به این معنی که شما هر شلیکی را حس می کنید و از این صحنه برای معرفی درست ما استفاده می شود نیل مک دونو به عنوان جان Breaker. با تکان خوردن فیلم – و فقط 85 دقیقه طول می کشد – فیلم جسورتر می شود.

انتخاب عجیب کارت های عنوان به این معنی است که ما برای قلمرو تلویزیون ساخته شده ایم ، که برای من عجیب است ، زیرا نمره در خدمت یک هدف است. به نظر می رسد به جای انتخاب آن به عنوان یک برنامه تلویزیونی ، به نظر می رسد فرصتی از دست رفته برای بازی با چیزهای باشکوه – همانطور که بیشتر غربی های مورد علاقه من بودند. این کلمات موش-تات-تات Spaghetti به سبک غربی کلینت است ، نه مبهم ، متفکر Unforgiven. اگرچه گفت که ، هنگامی که حل و فصل می شود ، مکالمه های اسب سواری زیادی وجود دارد.

فیلم پیشنهادی  در تریلر The Devil Following یک هیولا در زیر زمین وجود دارد

این باید مربوط به فضای عالی باشد. فضای باز. با این وجود اعتباراتی برای یادآوری ما ساخته شده است که مک دونوگو – که البته کمی درباره خود مارول می داند – می رود مقابل ستاره یکی از بهترین فیلم های دهه 90 بازی کند. باعث می شود احساس پیری فوق العاده ای داشته باشم ، زیرا فهمیدم که در سال 1997 بود که می توانم به خارق العاده تکیه کنم پل ورهوئن محتوا.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *