دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: طناب – “برخی از ضربات احساسی رضایت بخش راضی کننده”

کارگردانی شده توسط خوزه لوئیس مونتسینوس (قاتل گربه) و با بازی پائولا دل ریو (قصاص) ، میگل آنخل جنر (پسر گمشده) ، جوردی آگیلار (نوار) ​​و جاسوسی سگ ، وحشت اسپانیایی طناب ها موسوم به کوئرداس موسوم به طعمه در تاریخ 19 نوامبر به عنوان بارگیری دیجیتالی در iTunes ، Amazon و Google منتشر شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=cQYd16DxOlc

طناب زدن با آوردن میگل (جنر) دختر افسوس خود النا (دل ریو) به خانه بازگشت. پس از یک تصادف رانندگی که در آن رانندگی می کرد و خواهرش فوت کرد ، النا از گردن به پایین فلج می شود ، فقط می تواند دست راست خود را کمی حرکت دهد و روی صندلی چرخدار برقی است. پدر و همسایه اش (آگیلار) خانه را تعمیر اساسی کرده اند ، اما نه برای او. میگل همچنین النا ، آتوس ، یک سگ خدمه بسیار آموزش دیده را در اختیار دارد که می تواند با کشیدن طنابهایی که تازه نصب شده و اکنون آنها را کنترل می کند ، تمام درها را باز کرده و همه چراغهای خانه را کار کند.

افسانه و خودکشی عمیق ، النا نمی خواهد چیزی به جز پایان زندگی اش باشد ، اما هنگامی که آتوس توسط یک خفاش گزیده می شود و عصبانی می شود (که من اخیراً از قسمت های درخشان پادکست Ologies در مورد خفاش ها فهمیدم یک تصور غلط است) و پدرش را می کشد ، النا خود را تنها و درگیر مبارزه برای زندگی خود علیه یک یاور سگ کشنده می داند که کنترل بیشتری بر محیط خود دارد.

فیلم پیشنهادی  بررسی TIFF 2020: شکارچیان ترافل

پائولا دل ریو در یک نقش اصلی چالش برانگیز بسیار خوب است و همچنین النا همچنین خواهر فقید خود ورا را بازی می کند ، که هر مرحله از سبک Elena Stephen-King به سبک او را تسخیر و طعنه می کند. بسیار تلخ و غیر قابل توصیف از خارج ، باعث می شود ما به دنبال تشویق النا در مورد سگ نابغه باشیم کار ساده ای نیست ، اما دل ریو با یک سرسختی و درد واقعی نقش خود را بازی می کند که در طول فیلم ما را برنده می کند در کنار برخوردهای داخلی و درون نگری در مورد حادثه و رابطه او با خواهرش.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *