دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی – مازراتی: صدها سال در برابر همه شایستگی ها – “ادای احترام به یکی از نمادترین و شیک ترین شرکت های ایتالیا”

مازراتی: صد سال در برابر همه شانس مستندی است که توسط و به کارگردانی آن ساخته شده است فیلیپ سلکرک. این جاده بطور جامع مسیری را که توسط سازنده اتومبیل ایتالیایی گرفته شده است از ابتکارات فروتنانه خود در بولونیا تا مارک معروف ورزشی اسپرت و لوکس امروزی که در آن قرار دارد ، ترسیم می کند.

این فیلم با فیلم های یک قایق بادبانی مسابقه ای باز می شود مازراتی آرم در سراسر قایق با شکوه ، که با گشت و گذار در سه گشت و گذار با سهولت ، گشت و گذار شده است. شاید این فیلم بیشتر از اتومبیل باشد. این نیست. این فیلم خیلی روی داستان زمینی شرکت تمرکز دارد و سالگرد صدمین سال شرکت را نشان می دهد ، این یک داستان طولانی و متنوع است.

این شرکت توسط پنج برادر مازراتی که از یک کارگاه کوچک در شهر خود بولونیا اداره می شدند ، تأسیس شد. آرم مشهور سه گانه Maserati ، طراحی شده توسط ماریو مازراتی بر پایه چشمه نپتون قرار دارد که در Piazza Maggiore در بولونیا قرار دارد. آنها در ابتدا دوباره وسایل نقلیه دیگر را دوباره طراحی و دوباره ساختند و ماشین های مسابقه ای را برای تیم مسابقه ، دیاتو ساختند ، تا زمانی که آنها از مسابقه خارج شوند ، و راه برادران را برای ساختن و مسابقه اولین اتومبیل مازراتی مشخص کردند. رانده شده توسط آلفیری مازراتیآنها در مسابقه استقامتی سیسیل ، برنده شدند تارگو فلوریو. از آنجا ، مازراتی از طریق چرخ دنده ها حرکت کرد تا به یک نیروی اصلی در صحنه مسابقات اتومبیلرانی ورزشی جهان ، پیش از جنگ جهانی دوم تبدیل شود.

فیلم پیشنهادی  برنامه اتوپیای آمریکایی دیوید بایرن برای افتتاح TIFF 2020

در سال 1937 ، برادران مازراتی شرکت را به این شرکت فروختند آدولفو اورسی خانواده ای که تا به امروز مازراتی را به مودنا منتقل کرده اند. گذشته از دوره جنگ جهانی دوم ، جایی که مازراتی تولید ماشین را متوقف کرده و به تلاش جنگ ایتالیا کمک کرده است ، این شرکت با توصیف طرح و سبک ایتالیایی ، مترادف با خودروهای اسپرت و لوکس با کیفیت بالا است.

این فیلم دارای فیلمهای جذاب قبل از جنگ است که نشانگر هیجان انگیز این موضوع است که در طی صد سال مسابقه اتومبیلرانی چقدر به طول انجامیده است ، چقدر رانندگان و هواداران به طور یکسان ، زندگی و اندامهای خود را به دنبال عشق خود به موتورسواری به خطر می اندازند. استرلینگ ماس در طول فیلم کاملاً شگفت آور بیان می کند که مسابقه اتومبیلرانی به معنای خطرناک است و اگر خطر نمی خواهید ، بروید و تنیس بازی کنید. دیگر چیزی از این واقعیت که به طرز غم انگیزی نشان داده شده نیست ، اثبات شده از فیلم های ناشی از تصادف در طول جاده جاده Brescia به رم در سال 1957 ، میل میلگلیا، که در آن ده نفر کشته شدند ، از جمله راننده فراری ، آلفونسو د پورتاگو و 5 فرزند Mille Miglia هرگز به عنوان یک مسابقه رقابتی دوباره اجرا نشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *