دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: مرمت چهلمین سالگرد Flash Gordon – “دیدی برای دیدن”

STUDIOCANAL در حال انتشار جدید است 4k ، کیفیت فوق العاده بالا ترمیم مایک هاج فرقه کلاسیک فلش گوردون(1980) ، به افتخار چهلمین سالگرد فیلم این فیلم در نسخه 4K UHD جمع آوری ، Blu-ray ، Steelbook ، DVD و دیجیتال به بازار عرضه خواهد شد 10 آگوست، و از امروز ، 31 ژوئیه در سینماهای منتخب انگلیس است.

این فیلم برگرفته از کمیک استریپ با همین نام است که توسط آن ساخته شده است الکس ریموند و برای صفحه نمایش اقتباس شده است مایکل آلین (وارد اژدها شوید) و لورنزو سمپل جونیور (کینگ کونگ) تولید شده توسط دینو دو لورنتیسیس (سرپیکو ، کینگ کنگ) ، با فیلمبرداری گیلبرت تیلور (جنگ ستارگان چهارم: یک امید جدید ، دکتر استرنگلو) ، این فیلم همچنین برای موسیقی متن فیلم قابل توجه است ، که توسط کوئین با بخش های ارکسترال توسط هاوارد بلیک ساخته ، اجرا و تهیه شده است.

فیلم پیشنهادی  برنده سه Edgar Allan Poe Adaptations با بازی بلای لوگوسی در Blu-ray باشید

https://www.youtube.com/watch؟v=O6uOHnxf85g

من موفق شدم دست های خود را روی Blu-ray نسخه بازیابی شده بگیرم و واقعاً بینایی است. من آن را در پروژکتور خودم نیز تماشا کردم ، بنابراین برخی از اکشن صفحه نمایش بزرگی را دریافت خواهید کرد که اگر خارج از سینما هستید تا آن را ببینید.

حالا من همیشه هوادار بوده ام فلش گوردون و من فیلم 1989 را با تمام اقدامات اکشن علمی تخیلی اردوگاه توله سگ دوست دارم. من جزییات زیادی راجع به طرح فیلم نمی روم ، زیرا شما شک آن را دیده اید ، اما Flash Gordon (سام جونز) دیل آردن (ملودی اندرسون) و دکتر هانس زارکوف (توپول) باید زمین را از فریبکاری های مینگ بی رحمانه نجات دهیم (ماکس فون سیدو) در طول راه ، آنها با شاهزاده ولطان ((برایان برکت) و پرنس بارین (تیموتی دالتون)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *