دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی – مسابقه آهنگ های یوروویژن: داستان حماسه آتش – “بعضی از آنها به خنده آسان نیاز داشتند”

ویل فرل و راشل مک آدامز ستاره در یک کمدی جدید مجموعه در و اطراف بسیاری از محبوبان ، اردوگاه به عنوان کریسمس ، مسابقه آهنگ یوروویژن. برای هر کسی در خارج از اروپا (و احتمالاً استرالیا ، همانطور که در آنجا بسیار محبوب است) ، این مسابقه یک رویداد تلویزیونی سالانه است که ملت های رقیب در سراسر اروپا آهنگ هایی را اجرا می کنند که توسط هیئت داوران سایر کشورهای رقیب به آنها رای داده شود. با تعداد قابل توجهی در سراسر قاره ، یوروویژن با تقریباً منحصر به فرد بودن محبوبیت انبوه ، با فداکاری مانند فرقه از طرفداران سخت کور که میزبان مهمانی های یوروویژن هستند ، غالباً به عنوان کارهای مورد علاقه خود لباس می گیرد. برخی از برندگان برجسته این مسابقه برای دستیابی به مشاغل عالی در صنعت موسیقی از قبیل موارد مختلف به این سمت رفته اند کلیف ریچارد ، سندی شاو، و البته، ABBA.

فرل و مک آدامز در لارس و سیگریت ، دوستان مادام العمر از شهر کوچک ماهیگیری Husavik در ایسلند بازی می کنند. آنها در بیشتر زندگی خود ، آرزو داشتند که کشور خود را در مسابقه آهنگ یوروویژن نمایندگی کنند و از طریق یک سری اتفاقات ناگوار ، آنها هنوز هم می توانند شانس خود را برای تحقق رویاهای خود بدست آورند. طرح ، بله بیایید آن را یک طرح ، فیلم بنامیم ، در یک اپیزود از کمدی اوضاع دهه 90 مثل ریف بازی می کند ، پدر تد. ایرلند با موفقیت های مكرر در این رقابت مجبور است سالی پس از سال میزبان مسابقات عظیم مسابقه باشد ، زیرا كشور برنده میزبان رویداد سال بعد است ، و به همین ترتیب رای دهید پدر تد “اسب دوست داشتنی من” به نمایندگی از آنها ، راهی مطمئن برای از دست دادن.

فیلم پیشنهادی  پیش نمایش تیزر بازی ویدیویی جدید ایندیانا جونز را تماشا کنید

بنابراین لارس و سیگریت برای شرکت در این مسابقه به ادینبورگ اسکاتلند سفر می کنند. این به خودی خود یک شوخی است ، زیرا این به معنای برنده شدن انگلستان بود ، و از زمانی که Brexit یک چیز بود ، محبوبیت انگلیس در این رقابت ها بزرگترین نبوده است. به محض ورود آنها با آنها دوست می شوند دن استیونز به عنوان الكساندر لمتوف ، ورود روسیه به یوروویژن در آن سال ، كه ممكن است به هیچ وجه علاقه آنها را نداشته باشد.

جوک ها از ابتدا با درجات مختلف موفقیت به سرعت می رسند. بعضی زمین و بعضی تنگ شده. همین را می توان در مورد لهجه های برخی از مجریان گفت. پیرس بروسنان، بازی کردن پدر مستقیم فرل با لهجه عمومی اروپای شمالی صحبت می کند. ما با او آشنا می شویم که وی فریاد می زند تا ABBA از تلویزیون خاموش شود. بدون شک خاطراتی از سرودهای او از آهنگهای آنها در مامان میا! تا امروز او و ما را تعقیب می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *