دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: مهاجران – “پیچ و مهره های آدرنالین من را خسته کرده و گاه از خستگی لرزیدم”

اگر چه مهاجران یک زن و شوهر متأهل است ، علی رغم عدم توانایی من در مقاومت در برابر جناس شکنجه شده ، فیلمی در مورد یکی از آنها که از همه افراد بزرگ و داغ پشیمان است نکرد ازدواج کردن برای شروع هر دو ستاره فیلم هستند و به نظر می رسند. علی رغم زندگی در شرایط کاملاً ایده آل ، هر دو ایده هالیوود درباره زندگی شیک و خشن را با بی نظمی اجرا می کنند. در یک زمان آنها بر روی ویژگی های بی عیب خود آلوده می شوند. وحشت.

اولین چیزی که می توان در مورد این ویژگی اولین بار از آن گفت ویات راکفلر، یک فیلمساز مستقر در لندن ، قرار است از مطالب تبلیغاتی پرهیز کنید! پیش پرده بخش عمده ای از طرح و مقدماتی را که برای بازبینی دریافت کردم (که خوشبختانه تا بعد از دیدن فیلم آن را نخواندم) یکی از بهترین چیزهای این فیلم را خراب کرد.

بنابراین ، مراقبت از اینکه کمتر غنیمت باشم ، این همه ماجرا چیست؟

مهاجران عنوان یک بار بیمار پسر ، جولی فشار و کیک بوکسر هستند جونی لی میلر و سوفیا بوتلا از بلوند اتمی و نسخه 2017 از مومیایی. آنها با دخترشان رمی در مریخ زندگی می کنند (بروکلین پرنس، از عالی پروژه فلوریدا) دقیق آنها را توصیف می کند که در آنجا زندگی می کنند “به دنبال یک فاجعه زیست محیطی در زمین” ، اما این کار زائد به نظر می رسد. ما مدتهاست که تصور فروپاشی زیست محیطی در زمین را به نظر می رسیم مانند داستان علمی است ، بنابراین یک آینده بالقوه در دنیای دیگر یک امید برای نسل های جوان است. از قضا فیلم احساس زمین بودن می کند.

فیلم پیشنهادی  Star Wars: Squadrons - تریلر مربوط به بازی ویدیویی جدید را تماشا کنید

از نظر سطحی ، این فیلم برخی از داستان های علمی را که در دوران کودکی دوست داشتم به یاد من آورد. بازتابهایی از وجود دارد خاموش دویدن، Z برای زکریا (کتاب ، به هر حال ، من هنوز فیلم اخیر را ندیده ام) و مجموعه تلویزیونی وهم آور 1980 تواریخ مریخ. البته فیلمی که به وضوح شبیه آن است مریخیو این شایسته جایزه بزرگ است که اولین ویژگی آن بسیار شبیه به یک فیلم مازاد بودجه است. تیراندازی در صحرای سنگلاخی با فیلتر قرمز می تواند در هر دو مورد به موفقیت های زیادی دست یابد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *