دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: ناپدید شدن در کلیفتون هیل – “یک رمز و راز جالب توجه”

در تاریخ 20 ژوئیه به صورت دیجیتال در دسترس است و در تاریخ 3 اوت در دی وی دی منتشر می شود ، ناپدید شدن در کلیفتون هیل کارگردانی شده است آلبرت شین (در جای او) ، نوشته شین و جیمز شولتز (شیر و عسل) و ستارگان تاپنس میدلتون (Sense8) ، هانا گروس (Mindhunter) و کارگردان افسانه ای بدن وحشت دیوید کروننبرگ – چه کسی قبلاً روی صفحه نمایش ظاهر شده است جیسون ایکس ، دیشب و کابوس.

https://www.youtube.com/watch؟v=wNazlMpWvXQ

ابی (میدلتون) همیشه فکر می کرد که وقتی دختر کوچک بود شاهد آدم ربایی کودک بود. هنگامی که او و خواهرش لور (گروس) برای حل و فصل املاک مادر مرده خود به خانه متل خانواده در آبشار نیاگرا بازگشتند و خاطرات به چشم می خورد ، او متقاعد می شود که اکنون به عنوان یک بزرگسال می تواند به آنچه اتفاق افتاده است برسد. .

فیلم پیشنهادی  Fatman - مل گیبسون بابانوئل عصبانی در اولین تریلر این کمدی تاریک جدید است

تحقیقات ابی توسط والتر (کروننبرگ) ، غواص بازیابی سابق که اکنون دارای پادکست جرمی واقعی است ، کمک و راهنمایی می شود و هرچه او عمیق تر و عمیق تر شود و نقشه ضخیم تر شود ، حتی خواهر بزرگ شکاک او نیز در حال ترک خوردن پرونده سرد است. با او

اما ابی یک راز بزرگ قدیمی باز کرده است و اکنون کرمهایی در همه جا وجود دارد. خانواده یک بزرگوار املاک محلی دوست ندارند او را به هم بزنند و یک جفت جادوگر سایه دار هم انجام ندهند. ابی ممکن است بیشتر از آنکه جویدن داشته باشد گاز گرفته و ممکن است اسرار مربوط به خودش را پنهان کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *