دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: نمایه – “به عنوان یک مهیج آنلاین امروزی سرگرم می شود و کار می کند”

مشخصات جهان جذب آنلاین داعش از زنان جوان آسیب پذیر را بررسی می کند. این داستان از امی است (والین کین – The Fall and Rogue One) ، روزنامه نگاری که یک پروفایل آنلاین نادرست ایجاد می کند تا بتواند استخدام کنندگان داعش را که سعی در ترغیب و تلقین زنان جوان دارند تا زندگی خود را متوقف کرده و زندگی خود را تصرف کنند ، تصور می کند یک زندگی طاغوتی است. در سوریه تحت کنترل داعش. از طریق یک سری تماس ویدیویی آنلاین ، امی با بیلل ملاقات می کند (شازاد لطیف – The Pursuit Of Love and Toast Of London) ، مردی که ادعا می کند به عنوان فرمانده سربازان داعش در سوریه زندگی می کند و عاشق او می شود. با کشیدن هرچه بیشتر دنیای بیلل در دنیای واقعی ، زندگی امی از کنترل خارج می شود و خطوط واقعیت تار می شوند.

این فیلم هنگامی که او از پنجره ای به پنجره دیگر می پرد ، پیام ها ، پرونده های تصویری را باز می کند و چندین مکالمه را همزمان انجام می دهد ، به طور کامل بر روی صفحه لپ تاپ امی ظاهر می شود. این فیلم نه تنها خطرات استخدام کنندگان آنلاین برای انواع اشکال افراط گرایی را نشان می دهد بلکه همچنین می تواند به سرعت از اطلاعات برای استفاده از بی گناهان استفاده کند.

این تا حدی عزیمت کارگردان است تیمور بکامبتوف قبلاً با مارک میلار سازگاری از تحت تعقیب با آنجلینا جولی و جیمز مک آوی و همچنین هرگز کامل نشده است نگهبان شب مجموعه ای از فیلم ها. سکانسهای کاملاً خشن و همه کاره او جای خود را به یک عکس از صفحه لپ تاپ می دهد که قبلاً در سال 2014 دیده شده بود بی دوست، که در آن Bekmambatov اعتبار تولید کننده دارد. در اینجا این اقدام با ناوبری سریع امی در صفحه نمایش خود انجام می شود ، اما تعلیق نه به دلیل س ofالات مربوط به خطر دنیای واقعی ، بلکه اگر او ورود صحیحی را برای تماس بعدی خود در اسکایپ انتخاب کند.

فیلم پیشنهادی  آخرین تریلر را برای Lovecraft Country تماشا کنید

والین کین تا آنجا که ممکن است با نقش تا حدودی محدودکننده امی ، روزنامه نگار ناامید از نه تنها ارائه داستان ، بلکه همچنین اجاره او و حفظ روابط عادی با دوست پسر خود است. عملکرد برجسته از شازاد لطیف که با چشمهای جذابیت و بی رحمی خونسرد نقش بیلل جذب کننده داعش را بازی می کند.

این فیلم به عنوان یک تریلر آنلاین مدرن امروزی سرگرم و کار می کند. اما مواردی در زمینه انگیزه ها و تغییرات قلبی امی وجود دارد که به نظر می رسد او قصد دارد با یک همکار مسلمان برای پشتیبانی فنی از ترس اینکه او جلد خود را بپوشاند و سپس بدون سوال در صحنه بعدی او را بپذیرد ، با او پشتیبانی فنی شود. تحول وی از روزنامه نگار خسته جهان به شخصی که واقعاً از نظر عاطفی با بیلل درگیر روابط خود است ، عجولانه و غیرقابل توجیه است ، و جهش های متعددی در روابط خود نشان می دهد که از هیچ جا به وجود نیامده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *