دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: پادشاه چاقوها

پادشاه شمشیرها در داخل یک کارت کارت تاروت یافت می شود. در یک زمینه کلی ، این ساختار یا روال و نظم و انضباط را نشان می دهد. اما اگر در خواندن موضوعی این کارت معکوس شود ، می تواند نمادی از مردی سرد ، بدبین و کنایه آمیز باشد – قطعاً صفتهایی که می توانند برای توصیف شخصیت اصلی در جون دلگادواولین کارگردانی پادشاه چاقوها.

صریح (ژن پاپ) یک مدیر تبلیغاتی متمول در دوره Baby Boomer است که با همسرش کتی ازدواج کرده است (مل هریس) تقریباً برای سی سال. آنها دو دختر دارند ، سدی (امیلی بنت) یک زن جوان صاف و مستقیم که فقط تا به حال با اولین دوست پسر خود بوده است و کیتلین (روکسی پاپ) که بیشتر “کودک وحشی” است ، کنایه آمیز است و هرگز از گفتن حقیقت طفره نمی رود. با این حال ، هر چقدر که ممکن است در خارج از آنها یک خانواده معمولی به نظر برسند ، در داخل اختلافاتی ایجاد شده است – بین زن و شوهر ، بین خواهران – به ویژه از زمان مرگ دنی ، خواهر و برادر سوم ، تقریباً یک سال پیش. در طی یک دوره سه روزه ، خانواده به دلیل برخورد با بحران های میان زندگی و ربع زندگی که آنها را به یک نقطه شکست سوق داده است ، بجز منجمد می شود.

پادشاه چاقوها عمدتاً مربوط به داستان فرانک و درک خود از این موضوع است که او خیلی خوب نیست. اما به سختی می توان همدردی با فرانک را جلب کرد زیرا او مازراتی خود را در خیابانهای شلوغ منهتن سوار می کند. او فقط رفتار خودش را قربانی می کند. او مردی است که به زنان اذیت می کند ، امور متعددی داشته و فرزندان خود را با یک استاندارد دو برابر وحشتناک نگه داشته است. او با کایتلین در رابطه با یک زن مشکلی ندارد ، اما مطمئناً این واقعیت را که پسر او همجنسگرا بود ، مسئله ای را مطرح کرد که احتمالاً مرگ او را تأیید کرد (این مسئله تاریک و اساسی تا حد زیادی توسعه نیافته است).

فیلم پیشنهادی  جیمی فاکس ممکن است در فیلم بعدی مرد عنکبوتی بار دیگر الکترو باشد

ژن پاپ که فیلم را در کنار آن نوشت لیندسی شادی، با توجه به بحران های میان زندگی خود ، مطمئناً از نظر ظاهری با مارک روفالو پیر مقایسه می شود (اگرچه در اینجا باید مقایسه ها پایان یابد). او فیلم را کمی در کفش فرانک شروع می کند اما خوشبختانه با پیشرفت همه چیز نقش او را راحت می کند. صحنه های او در کنار راکسی پاپ (با فرض وجود رابطه ای در اینجا) بهترین فیلم ها هستند که با راحتی و راحتی بین پدر و دختر روی صفحه همراه است. Roxi Pope صحنه هایی که در آن است را تا حد زیادی می دزدد ، اما کل بازیگران نقش مکمل فیلم باید به خاطر خلق شخصیت هایی جذاب و دلسوزتر از خود فرانک اعتبار کسب کنند. اشاره ویژه به ویژه به کارا یانگ، که نقش شریک زندگی کیتلین ، دارلا را بازی می کند ، و جاستین سامس که متأسفانه در نقش سباستین ، عارفی که کارتهای تاروت فرانک را می خواند ، نقش بسیار کمی دارد.

برای اولین بار ، Jon Delgado در زمان فیلمبرداری این نوع فیلم چرخ را دوباره اختراع نمی کند ، اما برای کسی که زمان زیادی را صرف صحنه های فیلم کرده است ، این به عنوان یک قدم منطقی روی صندلی کارگردان است. پادشاه چاقو یکبار دیگر جایگزین مناسب فیلم تعطیلات است ، زیرا شما عاشقانه های عاشقانه ای از این نشانه را پر کنید. این کمتر یک “فیلم تعطیلات” است و در عوض فقط روایتی است که اتفاقاً در فصل کریسمس اتفاق می افتد. در داستانی که شرح حال سفر یک خانواده از طریق پشیمانی ، رستگاری و تغییر است ، همه پایان خوشی نخواهند داشت. و گرچه هرگز 100٪ درام یا کمدی را نشان نمی دهد ، اما کاملاً صادقانه است.

پادشاه چاقوها در حال حاضر در سیستم عامل های VOD و دیجیتال موجود است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *