دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: پدر – “یک شکم ویرانگر زیبا از یک فیلم”

من الان دیده ام پدر دو بار و هر دو بار ، همانطور که به عمل نهایی دلخراش خود رسید ، به یک گودی آشفته گریه و اشک تبدیل شدم. در تمام بخشها استادانه ارکستر شده است ، باور کردن این مشکل است فلوریان زلر اولین نمایش یک شکم ویرانگر زیبا از یک فیلم با یک فیلم بی نظیر آنتونی هاپکینز ، پدر غلتکی احساسی است که به درستی به ما یادآوری می کند که چرا فقط سینما می تواند چنین سطحی از کاتارسیس را فراهم کند. و گرچه ممکن است من مازوخیست باشم ، اما این نوع سفر را کاملا درمانی می دانم.

پس از پایان یافتن جایزه پیروزمندانه خود در فصل جوایز با آن دو برد بسیار شایسته اسکار برای بهترین فیلمنامه اقتباسی و بهترین بازیگر نقش اصلی ، تقریباً یک ضعف احساس می شود. با این حال من Lionsgate UK را به خاطر تحمل صبر و حوصله تا زمان امکان اکران فیلم به طور انحصاری در سینما تحسین می كنم و می گویم به خصوص به عنوان شخصی كه فقط از طریق یك صفحه نمایش آنلاین مطبوعاتی قادر به تماشای فیلم از طریق لپ تاپ بوده است.

حتی اگر این یک فیلم پر سر و صدا و پرطرفدار CGI هالیوود نباشد ، تجربه آن برای اولین بار در صفحه نقره ای ، لرزش آن را دشوارتر می کند. claustrophobia هزارتویی و پالت رنگارنگ از طراحی صحنه ، صدای صحیح صدا و نمره کم و ناخوشایند زیبا توسط لودوویکو عینائودی و کلوزآپ های خواب آور سر آنتونی هاپکینز شکستن قلب شما فقط ساخته شده و به معنای لذت بردن از آن در یک سالن سینما است. آماده باشید تا قلبتان را ببندید!

فیلم پیشنهادی  جرمی رنر برای بازی در شهردار کینگستاون تیلور شریدان در پارامونت + بازی می کند

اقتباس شده توسط زلر از نمایشنامه خود برنده جایزه و با کمک نویسنده فوق العاده فوق العاده کریستوفر همپتون (کفاره ، رابطهای خطرناک) که قبلاً نسخه صحنه را از فرانسه به انگلیسی ترجمه کرده بود ، پدر ملودرام طعمه اسکار در مورد یک بیماری فانی نیست. اینکه آنتونی ، قهرمان اصلی ما ، مردی در سالهای غروب آفتاب است ، تحت تأثیر یک مورد زوال عقل به تدریج از بین می رود ، هیچ اسپویلر نیست. با این حال ، داستان در تحلیل ماهیت یا جزئیات وضعیت او متمرکز نیست.

این فیلم یک درام خانوادگی شخصیت محور است که با فضای تعلیق انگیز یک هیجان اجرا شده است. از همان ابتدا ، ویژگی های سینمایی آنچه را می توان نسخه هیچکاکی از Haneke’s Amour دانست که با پایان پیچ خورده شیامالانسک در صورت شما منفجر می شود ، از خود بروز می دهد. آنچه در اینجا واقعاً در معرض خطر است روابط بین آنتونی و دخترش آن ، با بازی برنده اسکار است اولیویا کلمن با نوعی ظرافت ظریف که فقط کسی با استعداد خود می تواند انتقال دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *