دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: پرندگان طعمه و رهایی خارق العاده از هارلی کوین

در تاریخ 15 ژوئن به صورت دیجیتال و 4K ، Blu-ray و DVD در دسترس است ، پرندگان طعمه و رهایی خارق العاده از هارلی کوین کارگردانی شده است کتی یان (خوک های مرده) ، از یک فیلم نامه توسط کریستینا هادسون (Bumblebee) و دوباره ستاره می شود مارگوت رابی (تیم خودکشی) به عنوان پزشک سابق هارلین کوئینزل ، در کنار روزی پرز (مردان سفید نمی توانند پرش کنند) ، مری الیزابت وینستد (اثبات مرگ)، جورنی اسمولت بل (کشور Lovecraft) ، الا جی باسکو (Veep) ، ایوان مک گرگور (Trainspotting) و کریس مسینا (دور می شویم).

https://www.youtube.com/watch؟v=x3HbbzHK5Mc

بعد از جدایی با جوکر ، هارلی کوین (رابی) دلخور و عصبانی و مارپیچ است: نوشیدن بیش از حد ، گریه کردن آشغال های خوشمزه ، انگیزه خرید کفتار و مهمانی به اندازه کافی سخت و بی ادبانه برای اینکه در سمت اشتباه صاحب باشگاه برید ، روانی روانی بدی می دهید پسر رومان Sionosis با نام مستعار سیاه (Macgregor).

فیلم پیشنهادی  ملیسا مک کارتی و اوکتاویا اسپنسر ابرقهرمانان تریلر Thunder Force هستند

متأسفانه برای هارلی او به زودی فهمید که محافظت ناگفته ای که قبلاً با او بودن در Joker به او داده می شد دیگر نیست و Gothamites مانند Roman ، و همچنین در GCPD و گزیده ای از هوشیارها ، bruisers ها و گانگسترها ، اکنون او را به عنوان بازی عادلانه برای آمدن ظاهر می دانند. .

گرفتن سارق جوان کاساندرا قابیل (باسکو) تحت حریف خود ، هارلی را با بلک قناری (اسمولت بل) ، هانترس (وینستد) و پلیس رنه مونتویا (پرز) به دست گرفت تا بلک ماسک و سگ کشنده وی ویکتور ززاز (مسینا) و خیال انگیز را از بین ببرد. رهایی خودش از سایه جوکر – ایستادن روی دو پای خودش در لباس های شگفت انگیز و امیدوارم بالاخره برای خوردن ساندویچ صبحانه اش.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *