دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: پژواک ترس – “یک داستان غم انگیز واقعاً ترسناک”

بازیگران تریستا رابینسون ، هانا نژاد ، پل چیریکو ، مارشال هیلتون ، نورمن زلر

به کارگردانی برایان Avenet-Bradley ، لورنس Avenet-Bradley

با رسیدن به حرف های زیادی بر روی جشنواره جشنواره ، برایان و لورنس Avenet-Bradley ‘Indy US وحشت ایالات متحده وحشت جالب توجه ، جذاب ، به خوبی ساخته شده ، و با شکوه آهسته آهسته ژانر خانه خالی از سکنه را ارائه می دهد ، استفاده نکردن از (برای من به هر حال) به طور فزاینده آزاردهنده برای ایجاد ترس (من فکر نمی کنم که آنها انجام دهند ، حیرت انگیز به معنای ایجاد وحشت یا ترس نیست) ، بلکه با انجام این روش صحیح ، گرفتن وقت برای ساختن جو با آهسته ساختن رویدادها و افزودن برخی از شاه ماهی های قرمز ، تا بیننده را به عمق فیلم جلب کند.

همانطور که ممکن است از آن جمله حدس بزنید ، من یک مکنده برای یک داستان خوب خالی از سکنه هستم ، اما غالباً ناامید می شوم کارگردانانی که تصمیم می گیرند کلیشه های قابل پیش بینی و جهش های سریع را بخاطر تلاش بیشتر برای داستان پردازی عمیق تر و جو سازی ، ایجاد کنند. انواع چیزهایی که واقعاً یک داستان خوب ارواح را رقم می زنند. در اینجا زمانهای Avenet-Bradley اتفاق می افتد و به دوربین آنها اجازه می دهد خانه ای بزرگ و غیر معمول قدیمی را از زوایای جذاب ، غالباً ناخوشایند و کوچکترین بازیگرانشان کشف کنند (تریستا رابینسون به عنوان آلیسا بخش اعظمی از فیلم را خودش ، دوست پسرش ، پاول Chirico به عنوان براندون ، که غالباً غایب است – همچنین در کمک کردن به او بسیار بی فایده است – تنها اصلی ترین کمک او به بهترین دوستش ، استف ، با بازی هانا نژاد است) تا پایه هایی را ایجاد کند که اجازه می دهد داستان با سرعت خودش رشد کند.

آلیسا این خانه بزرگ ، پرتلاطم و تپه ای را از پدربزرگش دوست داشتنی و دوست داشتنی که ظاهراً دچار حملات قلبی در حمام شده بود به ارث برده است … به جز یک نکات مختصر درباره پیش نویس برای ما که شاید این علل کاملاً طبیعی نبوده و کسی وجود دارد ، چیزی در خانه. آلیسا به قصد مرتب سازی در وسایل پدربزرگش حرکت می کند ، هر چیزی را که نیاز به تعمیر دارد برطرف می کند و خانه را به فروش می رساند. دوست پسر او فقط می تواند به طور مختصر بماند و او را جدا از بازدید از دوستش استف ، حتی در مواقعی که آلیسا شروع به نگرانی می کند که چیزی در خانه نیست ، عمدتاً خودش را رها می کند.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: ترشی آمریکایی - "کاملا جذاب"

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *