دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی کتاب: رابطه جنسی و وحشت جلد چهار – “خجالت ثروتهای پر جنب و جوش و بد”

به سفارش Korero Press موجود است اکنون، Sex and Horror: جلد 4 آخرین قسمت از مجموعه پرفروش ترین کتابهاست که به پدیده انتشارات دهه 1960 و 70 معروف به “fumetti sexy” – کمیک بزرگسالان ایتالیایی با ژانرهای ترسناک ، جنایی ، خیالی ، تاریخ و افسانه ها منحصر به فرد است. و همانطور که Y. El Droubie ادامه می دهد و در یک پیش گفتار هیجان انگیز و شیرین توضیح می دهد که اولین قرار گرفتن آنها در معرض این عناوین را شرح می دهد ، این انتشارات زیرزمینی نبودند: آنها بازار گسترده ای بودند و جلدهای بسیار اروتیک آنها در هر دکه روزنامه فروشی و کیوسک در سراسر کشور دیده می شد کشور.

وقتی فکر می کنید که این کتابها که با مشاعره ، بومها ، زامبی ها ، سرهای تکه تکه شده و پینت ها و قلمه های کلارتی که به آن ها پاشیده اند فکر می کنند به راحتی در ایتالیا در دسترس هستند ، عصبانی است. یادم می آید وقتی دوازده یا سیزده ساله بودم به دلیل تلاش برای خرید “2000 میلادی” با پوشش کاملاً خشن ، در یک روزنامه فروشی عقب افتادم!

این کمیک ها به وضوح بسیار موفقیت آمیز بودند و امروزه نیز مورد توجه قرار می گیرند ، بخشی از آن برای هنر جلای باشکوه آنها که زنده ، شرم آور ، برانگیزاننده و واقعاً مجذوب کننده بود. نویسنده Nicola D’Agostino ، نویسنده ، مترجم ، موسیقیدان ، طراح و مشاور مستقل ایتالیایی با سالها تجربه در صنعت طنز و نشر موسیقی ، کتاب فوق العاده ای را گردآوری کرده است که این قطعات را جمع آوری کرده و آنها را در تمام صفحه ارائه می دهد رنگ

این جلدها با توجه به نشریه ای که در آن منتشر شده اند ، سازمان یافته اند و در هر بخش ، عنوان کتاب کمیک به زبان ایتالیایی و انگلیسی به همراه جزئیات محبوبیت ، مدت زمان اجرا و تمرکز آن شرح داده شده است. برخی از آنها گلچین بودند ، اما برخی از موارد درخشان مانند “دی ساد” وجود داشت ، که مارکیز دی ساد بدنام را به عنوان “یک ضدقهرمان خوب وقف” تصور کرد که به ملاقات کازانوا و ملکه ماری آنتوانت … نوسفراتو ، هیولای لوخ نس و چنین تهدیدهای دیگری. “

یکی از مورد علاقه های من “Zordon” بود ، که یک مجموعه علمی-تخیلی وابسته به عشق شهوانی بود و از 1974 تا 1977 پخش شد. شرح وقایع عنوان Zordon ، یک بیگانه که می خواهد درباره زمینی ها بیشتر بیاموزد ، بنابراین خود را به بدن یک شخص دیگر منتقل می کند جین فوندا ظاهری شبیه دارد ، ماشین زمان می سازد و در همه جا از غرب وحشی تا یونان باستان ماجراهای پر سر و صدایی دارد. این هنر مانند سایر عناوین کشویی برتر است ، اما برخی از موارد دیوانه وار و پوشش هایی را شامل می شود که Zordon را به صورت مختلف به عنوان یک بلوند بدون لباس در حال مبارزه با یک مرد اختاپوس در پایین دریا و لیزر زدن روی یک جفت بیگانه لزبیایی آبی نشان می دهد. خانم ها.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: رز جولی را بازی می کند - "درام خانوادگی ، قسمت هیجان انگیز ، فیلم انتقام بخشی".

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *