دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: کوانتوم خون – “پر از وحشت ، احساسات و اقدام هیجان انگیز و فرار”

کوانتوم خون فیلمی ترسناک بومی آمریکاست که توسط و به کارگردانی آن ساخته شده است جف باربی (قافیه ها برای ارواح جوان) که یک فیلمساز اول ملل است که در محلی که این فیلم در آنجا برگزار می شود متولد شده است.

اکنون برای پخش جریانی موجود است لرزیدن، ستارگان فیلم: مایکل گریزی (کارآگاه واقعی) ، فارست گودلک (The Revenant) ، کیووا گوردون (حماسه گرگ و میش) ، و مربی MMA-hard-as-nails Stonehorse Lone Goeman.

https://www.youtube.com/watch؟v=Lvt-KHsOd0M

این سال 1981 و کلانتر تریلور (گراییس) قانون ذخیره میگماق کلاغ سرخ است. او دو پسر دارد: یکی ، لیسول (گوردون) ، شورشی که دوست دارد به اندازه کافی هدر رود تا پل ها را رها کند و در مخزن مست ریخته شود ، و دیگری یوسف (گودلک) ، خوبی که با این وجود خودش را به باد می آورد. بیش از حد فقط برای اینکه بتوانید با فرزند خود وقت بگذارید – حتی اگر در یک سلول باشد.

بعد از دنباله ای مبتکرانه و به یاد ماندنی که در آن پدر ماهی تریلور ، و کلانتر قبلی ، جیسیگو (گومن) ، همه را به زندگی باز می گرداند ، ساکنان این رزرو متوجه می شوند که یک ویروس زامبی در حال آلوده شدن به زمین است ، اما آنها ، بومی هستند. مردم قادر به آلوده شدن نیستند. این رزرو به تنها پناهگاه ایمن تبدیل می شود و هجوم ناگهانی پناهندگان سفیدپوست ، لیسول تند و تیز را به نقطه جوش منتهی می کند که منجر به محاصره زامبی بسته و عمل می شود.

فیلم پیشنهادی  Cool Star Wars Short: Scorekeeper - یک فیلم طرفدار Bossk

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *