دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: یک روز بارانی در نیویورک – “خنده دار وقتی که لازم باشد و بسیار جذاب است”

وودی آلن ممکن است در هالیوود فاکس و بیدار از سال 2020 شخصیت غیر گروتی باشد – به حدی که آخرین فیلم او ، یک روز بارانی در نیویورک، حتی یک توزیع کننده ایالات متحده هم نداشته اید. در ابتدا ، “شر” آمازون آلن را به توافق نامه چهار تصویر امضا كرده بود. آمازون تا حدودی بودجه و برنامه ریزی برای انتشار این فیلم را صادر کرده بود ، اما پس از تجدید علاقه به وضعیت پس از # MeToo که مجادله ای راجع به ادعای سوءاستفاده جنسی در سال 1992 علیه آلن توسط دخترش دوباره جنجالی افتاد ، آن را کنار گذاشت. دیلان فارو، که او با او به تصویب رسیده بود میا فارو. آلن در واقع مجبور بود برای پیگرد قانونی به آمازون بپردازد تا فیلم را به او بازگرداند و به آلن اجازه می داد تا به دنبال توزیع کنندگان دیگر باشد.

برای یادآوری ، گفته می شود كه دیلن هشت ماه پس از برقراری رابطه جنسی آلن با دختر بزرگسالی میا (مثلاً وردی كه سوءاستفاده نشده است) ، مورد سوء استفاده قرار گرفته است. به زودی-یی پرین برای میا شناخته شد ، یک نبرد بسیار ناخوشایند برای حضانت بلافاصله پس از ادعای موسی ، ساتکل (روآن) و دیلان آغاز می شود. موسی در ادامه به نوشتن توضیحی درباره طبیعت توهین آمیز میا نسبت به فرزندانش ، که بیشتر آنها فرزند خوانده بودند ، می زد. تنها فرزند “بیولوژیکی” آلن و فارو با هم هستند روون فارو، که یکی از مهمترین روزنامه نگاران بوده است هاروی واینشتین هیولا – با توجه به شباهت وی با همسر سابق میا فرانک سیناترا، شایعات سالها بر سر هویت واقعی پدرش پیچیده است. این گفته می شود كه تنها زمینه ای برای انتشار مشكلات نسخه پیشین فراهم می آورد یک روز بارانی در نیویورکاینجا نیستم که به شما بگویم چه فکر کنید. هر دو طرف را بخوانید و ذهن خود را بسازید.

فیلم پیشنهادی  Ghostbusters اصلی بازیگران دوباره به هم پیوسته و در مورد فیلم صحبت می کنند

با وجود هرج و مرج پشت صحنه توزیع ، یک روز بارانی در نیویورک به نظر می رسد که بازگشتی جزئی برای آلن بعد از عکس های زیبا اما بسیار ناامید کننده است چرخ تعجب آوراولین فیلم او در بیش از یک دهه در نیویورک محبوبش بود. اینجا تیموته چالامت هزاره دوم است که به تصویب رسید وودی آلن شخصیت بعد از جسی آیزنبرگ این کار را با نتایج متفاوت در یک دوبله فیلم انجام داد. Chalamet به صراحت خجالت آور بنام گتسبی ولز ، دانشجوی کالج و پسر والدین ثروتمند نیویورک است. دوست دخترش اشلی (الل فانینگ) برای مصاحبه با رولان پولارد با کارگردان فیلم به NYC می رود (لیف شرایبر) ، و گتسبی تصمیم می گیرد تا برچسب گذاری کند.

آلن با تمام نقاط قوت معمول خود به عنوان نویسنده / کارگردان بازی می کند و یکی از فیلم های لذت بخش خود را از دهه 90 با بازی برگشت نیمه شب در پاریس و افراد زیرین جامعه کافه دو بزرگتر در سالهای اخیر بودند خنده دار است وقتی که لازم باشد و بسیار جذاب باشد ، به خصوص نوبت شایان ستایش Fanning ، که بهترین اسکارلاهای کمدی پیچ و مهره دهه 30 را به یاد می آورد ، مانند ژان آرتور و روزالیند راسل، و حتی کمی به بینندگان یادآوری می کند دایان کیتون. بسیاری از بازیگران از طریق وودی آلن مدرسه ، و بیشتر اوقات آنها همیشه بهترین گفتگوهای متمایز او نیستند. Fanning عالی است ، و از آنجا که او یکی از معدود بازیگرانی است که درگیر این فیلم نیست تا علناً کار با آلن را محکوم نکند ، می توانیم امیدوار باشیم که آنها دوباره همکاری کنند. پارکر پوزی یکی دیگر از افراد سالهای اخیر بود که کاملاً مناسب بود – این یک جنایتکار است که آلن در دهه 90 او را به خاطر چیزی نکشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *