دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: یک مکان آرام قسمت دوم – آنچه صفحه بزرگ برای آن ساخته شده است

تابستان 2021 امیدوارم به عنوان زمانی که ما برای بازگشت به سینما احساس امنیت می کردیم ، در تاریخ ثبت شود. رفتن به سینما در ابتدا احساس متفاوتی خواهد داشت ، و با این حال ، هنگامی که چراغ ها پایین می روند ، تجربه اساسی بازی اکشن غیر عادی احساس می شود دقیقاً همان – یک لذت بصری نابالغ.

مستقیم از دروازه ، یک مکان آرام: قسمت دوم (AQP2) ارائه حتی بیشتر هیجان و نشت بر اساس یک فرض ساده: انسان زنده ماندن پس از حمله بیگانگان ، با طراحی صدای خارق العاده افزایش یافته است از این لذت بیشتر برای دیدن توسط یک مجموعه عظیم با صدای فراگیر دالبی توسط جمعی لذت می برد. AQP2 البته ، یک فیلم عالی برای جذب بینندگان محتاط به صفحه نمایش بزرگ است. این بزرگ و شجاعانه است ، پر از ترسهای پرش از دهان به دهان است که توسط قصه گویی توده ای حلق شده است ، جان کراسینسکی ادامه مسیر با اطمینان.

حتی اگر سلف باشد یک مکان آرام در سال 2018 اکران شد ، این دنباله فوراً پویایی خانواده و خودپسندی ترسناک را از ابتدا برقرار می کند روزی که بیگانگان وارد شدند. برای یادآوری: بزرگ کلاورفیلدبیگانگان سبک مجهز به شنوایی فوق العاده حساس ، قدرت خشن و چهار اندام قهوه ای زشت زمین را تسخیر کرده اند ، فقط جیب های کوچک افرادی که به سختی در گروه های منزوی و ساکت آویزان شده اند. در پایان یک مکان آرام، پدرسالار لی ابوت (کرازینسکی) برای محافظت از همسر اِولین ، خود را فدای یک چنین حمله ای کرده بود (امیلی بلانت) ، دختر ناشنوا ریگان (میلیسنت سیموندز) ، پسر مارکوس (نوح جوپ) ، و نوزاد جدید آنها (نامی که هرگز ذکر نشده است). با این حال ، برای ایجاد قبل از بار ، اولین عکسها از AQP2 نشان می دهد لی قبل از زدن نسیم با همسایه امت ، پرتقال در شهری که همه نام او را می دانند خریداری می کند (سیلیان مورفی) در بازی سافت بال بچه هایشان. این نمی تواند بیشتر فانتزی آمریکای میانه باشد. سپس آن گزارش های خبری عجیب و علائم تجاری عجیب و غریب توپ های آسمان خبر از ورود هیولاهای بیگانه می دهد ، و به دنبال آن مجموعه هایی از اقدامات خارق العاده از ورود به صورت پیش گفته در تریلرها ارائه می شود. چند ماه پس از تولد استرس زای کودک اbبوت قطع شد و خانواده ابوت دیگر نمی توانند در خانه مزرعه خود نابود شوند. آتش سوزی ساخته شده توسط بشر از دور وجود مقاومت های بیشتری را از جمله امت که هنوز زنده است اعلام می کند ، البته به سختی زنده مانده است. در همین حال ، ریگان طرحی را برای استفاده از دستگاه بازخورد سمعک ویژه ای که به طور تصادفی در آن ایجاد کرده است ، طراحی کرد یک مکان آرام برای شکنجه بیگانگان در برابر تسلیم گسترده. واقعی به فرم فیلم اکشن ، شجاعانه است و اجازه دهید آن را بپذیریم ، دیوانه آبها به گروههایی تقسیم می شوند (گاهی اوقات به عنوان قربانی شرایط) ، هر كدام به نوعی دچار نقص می شوند و هر یك باید یك تلاش بسیار خطرناك را انجام دهند. جای تعجب است که آیا فیلمی با شخصیت هایی که همزمان با خطر بیشتری روبرو شوند وجود داشته است؟ AQP2 یک کار خارق العاده برای نگه داشتن بینندگان در لبه صندلی های خود در 97 دقیقه سخت است.

فیلم پیشنهادی  Lee Isaac Chung’s Minari تریلر جدیدی دریافت می کند

برای ادامه این خطر مدام ، کراسینسکی باید فداکاری کند ، که متأسفانه شامل باورپذیری ، رشد شخصیت یا حتی بعضی اوقات ، ایجاد شخصیت است. این فیلم به راحتی می توانست 30 دقیقه بیشتر باشد. بلانت اِولین به دلیل نیاز به زنده نگه داشتن نوزاد تازه متولد شده تنزل پیدا می کند ، اگرچه کراسینسکی هر اونس اضطراب را از بین می برد کاملاً تصمیم بانکرها تا كودكی را به این گودال جهنم پس از آخرالزمانی بیاوریم. خوشبختانه خلا اکشن عمدتا توسط سیموندز پر می شود و ریگان به طور موثر فیلم را حمل می کند. سیموندز کار خیره کننده ای انجام می دهد. اگر شخصیتی وجود داشته باشد با انگیزه ریگان است و نه مانع از آسیب دیدگی آنها. تقریباً دردناک است که تماشا کنید خطری که خودش به آن وارد می شود ، زیرا او چنین جنبه حیاتی ترس را تجربه نمی کند – دلهره آور برای تلفن های موبایل کلیک کنید. Jupe همچنین کارهای بزرگی انجام می دهد. مارکوس با فریاد کشیدن از درد و فراموش کردن رفتارهای اساسی نجات دهنده زندگی ، به عنوان انسانی ترین و معیوب ترین فرد خانواده ابوت بسیار باورپذیر است. در واقع ، هر شخصیتی بخاطر اینکه لحظه ای نگهبان خود را کنار گذاشت بلافاصله مجازات می شود ، خصوصاً مارکوس ، که در یک برهه از زمان ، باید با یکی از منحصر به فردترین معضلات اخلاقی سینمای مدرن کنار بیاید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *