دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: 7500 – “یک فیلم کلاستروفوبیک و بی پرده”

جوزف گوردون-لویت پس از چهار سال استراحت از بازیگری به ستاره فیلم جدیدی که منتشر شده است به صفحه نمایش ما باز می گردد نخست وزیر آمازون این هفته. عنوان فیلم 7500 ، به عنوان Seven Five Zero Zero ، کد بین المللی رادیو ترافیک هوایی برای سلامتی است.

این فیلم توسط کارگردان بلند سینمایی بار اول ، پاتریک ولرات که برای فیلم کوتاه سال 2015 نامزد اسکار شد ، همه چیز درست میشه. 7500 فیلمی کلاستروفوبیک و بی پرده است که تقریباً کاملاً درون کابین خلبان پرواز از برلین به پاریس قرار گرفته است. تنها صحنه ای که در آن محدوده ها قرار ندارد ، عکس های دوربین مدار بسته سه فشرده دوربین مدار بسته سه مسافر مرد است که قبل از شروع پرواز ، بیصدا در مدارس امنیتی در فرودگاه می گذرند.

گوردون-لویت در نقش توبیاس الیس ، خلبان آمریکایی ساکن آلمان است که با Gokce ، یک مباشر و مسافر در پرواز با او رابطه دارد و یک فرزند دارد. این درباره همان داستان شخصیتی و اطلاعاتی است که به غیر از یادداشت جانبی مناسب به ما داده می شود که آلمانی Tobias چندان عالی نیست. این بدان معناست که همه افراد در هیئت مدیره مجبورند به غیر از مواردی که شخصیت اصلی ما نباید درک کنند ، انگلیسی صحبت کنند. برای یک شرکت هواپیمایی آلمانی که یک خلبان را به کار می برد و اگرچه در آلمان زندگی می کند نمی تواند به زبان آلمانی صحبت کند ، سیاست های استخدام و غربالگری اساسی چنین هواپیمایی را زیر سوال می برد. اما هنوز.

فیلم پیشنهادی  خود را نجات دهید کلیپ جدید و تریلر یکپارچهسازی با سیستمعامل فیلم کمدی حمله بیگانگان را تماشا کنید

اندکی پس از برخاستن ، سه مرد مسلح به سلاح های ساخته شده از بندهای مختلف شیشه ای سعی در غلبه بر راه خود در کابین خلبان داشتند. قبل از اینکه توبیاس بتواند درب کابین تقویت شده را قفل کند ، فرد موفق می شود راه خود را مجبور کند. مهاجم تنهایی پیش از آنکه توبیاس را با کمک یک خاموش کننده آتش سوزی کند ، خلبان را ناسازگار می کند و در اینجا قرار است اکثریت فیلم تنظیم شود. توبیاس ، که در جریان مبارزه اولیه مجروح شده است ، باید هواپیما را به مقصد اضطراری در هانوفر خلبان کند و در برابر همه خواسته های دو تروریست در آن طرف درب تقویت شده مقاومت کند تا به آنها اجازه تصاحب هواپیما را بدهد.

Vollrath یک کار عالی برای حفظ سطح بالای تعلیق و کلاستروفوبیا انجام می دهد و در عین حال هیچ وقت اجازه نمی دهد که عکس ها با استفاده از دوربین های دستی برای گرفتن عکس العمل مهار و محدود شوند. خوشبختانه ، این بدون دستیابی به حرکات تار و بورن esque حاصل می شود که باعث می شود مخاطب گیج و مطمئن از آنچه اتفاق افتاده است ، نماند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *