دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Amulet – “یک فیلم ترسناک بی نظیر و فراموش نشدنی”

در ایالات متحده در سینماها و در صورت تقاضا در تاریخ 24 ژوئیه منتشر شد امولت اولین بازیگری و کارگردانی بازیگر نقش اول زن است روملا گارایی (من قلعه ، کفاره ، مری برایانت) و ستاره ها را ضبط می کنم ایملدا استونتون (هری پاتر و نظم ققنوس ، ورا دریک) ، الک سکرانانو (کشور خود خدا) و کارلا جوری (Blade Runner 2049).

https://www.youtube.com/watch؟v=uV_lUlOc4mQ

Tomaz (Secareanu) یک سرباز سابق است که با گذشت زمان از زندان بازجویی می شود و در لندن مشغول کار پول نقد و تصادف در یک پناهگاه بی خانمان است. وقتی خوابگاهش می سوزد ، و دارایی ناچیز او و تمام پول پس انداز او را نیز می گیرد ، به نظر می رسد توماز پیچ خورده است. تا زمان ملاقات با خواهر کلر (استونتون).

فیلم پیشنهادی  مرور: Derek DelGaudio’s In & Of Self

راهبه آفتابی می خواهد به Tomaz کمک کند و در ازای انجام کارهای عجیب و غریب در اطراف آن مکان و تماشای سایر ساکنانش ، به او اتاق و تخته ای را در خانه ویران شده ارائه می دهد: مگدا (جوری) و مادر بزرگترش که ما فقط در ابتدا از شنیدن آن صحبت می کنیم. خود را در اتاق زیر شیروانی انداخت …

با نزدیک شدن نزدیک شدن Tomaz و Magda ، خانه به طور فزاینده ای لرزاننده می شود در حالی که Garai به تدریج تصاویر و اطلاعات وحشتناکی را در رابطه با مادر و فلاش بک های مگدا به واقعه ای که زندگی Tomaz را خراب کرده و او را از نظر معنوی شکسته است ، می کشد و همچنین فضای تقریباً جسمی احساس وحشت و شرارت پوسیده.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *