دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Archenemy – “یک فیلم ابرقهرمانی روانگردان که چشم های شما را می سوزاند و ذهن شما را خم می کند”

در 22 فوریه توسط دیجیتال و دی وی دی منتشر شد Archenemy توسط نویسنده و کارگردانی شده است آدام مصر مورتیمر (نوعی نفرت، دانیل واقعی نیست) و ستاره ها جو مانگانیلو (خون واقعی) ، اسکایلان بروکس (امپراتوری) ، زولی گریگز (وو تانگ: یک حماسه آمریکایی) و گلن هاورتون (در فیلادلفیا همیشه آفتابی است)

https://www.youtube.com/watch؟v=0qvgOTShiBk

مکس فیست (مانگانیلو) مردی بی خانمان در خیابان های ال.اچ است که اگر برای وی ویسکی بخرید داستان خود را برای شما تعریف می کند. وقتی مک و به اندازه کافی خوب و مست ، ماجرا را بازگو می کند که چگونه یک ابرقهرمان از ابعادی دیگر بوده است که زمانی سیاره خانه خود را از کروم نجات داد و با فشردن فضای زمان-واقعیت ما را نجات داد.

هامستر (بروکس) یک کودک خیابانی است که از تبدیل شدن به یک خالق محتوای دیجیتال ناامید است و صاحب داغترین وب سایت فعلی وظیفه دارد “اگر بخواهد پا به در بگذارد” “چیز خوبی به من نشان دهد”. همستر گزارشگر گونزو شبکه های اجتماعی را دنبال می کند ، ماکس را دنبال می کند و زندگی و داستان های ابرقهرمانان سابق خود را برنامه نویسی می کند.

این زوج خیلی زود دوست سریع می شوند ، بنابراین وقتی خواهر قاچاقچی مواد مخدر Hamster ، ایندیگو (گریگز) با بارون محلی کلاس A ، “مدیر” (هاوارتون) اذیت می شود ، ماکس برای نجات او وارد عمل می شود. اما مکس است واقعاً یک ابرقهرمان از یک سیاره دیگر یا فقط یک دیوانه که فقط وقتی پر از ماده کریستالی است قدرت ده دارد؟

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: ناپدید شدن در کلیفتون هیل - "یک رمز و راز جالب توجه"

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *