دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Bill & Ted Face the Music – “Fantastic”

من مخاطب مورد نظر نیستم بیل و تد چهره موسیقی. من حتی طرفدار دو مورد قبلی نیستم. پس چرا من فقط 35 دلار برای داشتن سه گانه 4K هزینه کردم؟ خوب ، وقتی تصمیم به خرید گرفتم ، می گویم دو عامل عمده.

1 مقدار. من نشسته ام و پاپ کورن خود را به عنوان …مولانبحث درگرفته است 28 پوند خیلی زیاد است! هوم £ 19.99 پوند! به هر حال ، در عرض 8 هفته آن را رایگان ارائه می دهید؟ بنابراین 19.99 پوند یک انتخاب است و برخی از آنها (من خواهم گذاشت) ، و برخی دیگر چنین نیستند؟ چطور جرات کردی دیزنی! در اینجا ، من فکر می کنم آنها درست فهمیده اند 20 دلار اجاره ، 25 دلار مالکیت. 35 دلار برای هر 3 در 4K؟ سخت است که استدلال کرد ارزش آن برای پول نیست – من مطمئن نیستم که چیزی واقعاً سینمایی وجود داشته باشد که در خانه گم شود.

فیلم پیشنهادی  ولگرد - زندگی سه سگ را در پیش پرده مستند جدید دنبال کنید

این در حال حاضر برای ایالات متحده است. این فیلم در اواسط سپتامبر اکران سینمای انگلستان و اروپا می شود. تاریخی که احتمالاً به دلیل فاکتور 2 از قبل منتقل شده است

2 حرف دهان در مورد این فیلم چیز دیگری بوده است. فکر کردم تریلرها وحشتناک بودند. با این حال افرادی که به آنها اعتماد دارم – که عمدتا قلب سرد و تاریکی دارند – آن را دوست دارند. کشیدن قلبهایم در اینجا ، نوید چیزی جز خوشبختی و لرزهای غیرکنیک؟ در سال 2020؟ خیلی مقاومت بود.

بنابراین ما اینجا هستیم و من هرگز خوشحال نشده ام که اعتراف کنم اشتباه می کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *