دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Black Widow – “یک ماجراجویی انفرادی سرگرم کننده”

Post-Pandemic ، اولین فیلم مارول که به صفحه نمایش بزرگ بازگشت با تأخیر طولانی است عنکبوت، خود را به عنوان یک بین-فشار قرار می دهد. پس از چندین فیلم و نتیجه گیری از داستان او در جنگ بینهایت، این فیلم بطور گیج کننده درست بعد از آن اتفاق می افتد کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی وقتی انتقام جویان منحل می شوند و او فرار می کند. این به او اجازه می دهد ناتاشا رومانوف تغییر شکل دهد تا سرانجام داستان اصلی خود را بدون چمدان قهرمانان دیگر کشف کند ، گرچه آنها دائما به شما یادآوری می کنند که چرا او تنها است.

اسپویلرهای کوچک پیش رو

این فیلم با لذت ناتاشا جوان از دوران کودکی خود در اوهایو آغاز می شود ، به جز اینکه بخشی از پوشش “پدر” خود است. پس از دمیدن پوشش ، فرار خانواده ادامه می یابد و راه های جداگانه خود را طی می کند. ناتاشا آموزش دیده است که یک قاتل مرگبار برای سازمان سایه اتاق قرمز است ، که فکر می کرد سالها پیش از آن فرار کرده اما اکنون به آنجا برگشته است. در واقع این فیلم توضیح زیادی نمی دهد و فرض می کند شما از نکات ریز و درشت فیلم های قبلی به اندازه کافی آگاهی خواهید داشت تا جای خالی آن را پر کنید. اگر خود را به عنوان یک فیلم اکشن جاسوسی آماده کنید ، اکشن زیادی وجود دارد ، اما تدوین متزلزل هرگونه مبارزه با رقبا را از بین می برد. نقطه قوت فیلم در خانواده جلد است که ناتاشا به طور خاص با آن ارتباط برقرار می کند فلورانس پوگ به عنوان یلنا ، “خواهر پوشاننده” ناتاشا.

فیلم پیشنهادی  روت ویلسون و اندرو اسکات را در تریلر HBO’s Oslo تماشا کنید

اسکارلت جوهانسون ممکن است ستاره این فیلم باشد اما فلورانس کسی است که نمایش را می دزد. یلنا هسته عاطفی فیلم را تشکیل می دهد ، هم از زمان حضور در اتاق قرمز آسیب دیده و هم در ارتباط مجدد با خانواده اش به وجد آمده است. تعاملات بین خانواده (دیوید هاربر و راشل وایز پدر و مادر هستند) به طور شگفت انگیزی ناکارآمد هستند و کاری با خانواده ابرقهرمانان انجام می دهند که از آن زمان تاکنون اتفاق نیفتاده است شگفت انگیز ها یا چهار خارق العاده.

عنکبوت دارای مضامین ناامیدی است – با روش آمریکایی ، با خانواده ، با انقلاب اما هرگز این مضامین را بررسی نمی کند ، در عوض به یک فینال نسبتاً کسل کننده و قابل پیش بینی منجر می شود. طرفداران همچنین از شخصیت پردازی شخصیت شرور ناامید خواهند شد مدیر وظیفه، که برای فیلم کار می کند اما از کمیک فاصله می گیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *