دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی Blu-ray: آقای Vampire – “تعادل فوق العاده ای از لگد زدن و کمدی بدنی”

برای اولین بار در تاریخ 20 ژوئیه توسط Blu-ray منتشر شد یورکا! ، آقای خون آشام کمدی-وحشت-کونگ-فو-کمدی ژانر خم از سال 1985 ، تولید شده توسط بازیگر و کارگردان چند برنده جایزه است سامو آویز (چرخ های وعده های غذایی ، پروژه A) و بازیگر برنده جایزه فیلم هنگ کنگ لام چونگ یینگ (راه اژدها).

Blu جدید دارای یک مرمت 2K با کیفیت جدید از فیلم است و اولین نسخه چاپی از 2000 نسخه شامل یک نسخه محدود کارت ویزیت O و یک جزوه کلکسیونر خواهد بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=u1WbD3U6rUo

خون آشام ها به عنوان فیلم های جیانگشی یا فیلم “خون آشام در هوا” شناخته می شوند آقای خون آشام و تعداد بیشماری دنباله ها ، نمایش های اسپین و تقلیداتی که در آن ایجاد شده ، بسیار متفاوت از فرهنگ فرهنگ غربی هستند. در لباس سنتی ، با یک طنز کتاب طنز ، رنگ پریده و ناخن های آبی بلند فوراً متفاوت به نظر می رسند ، اما نحوه ساخت آنها ، نحوه حرکت و نحوه متوقف کردن آنها کاملاً متفاوت و کاملاً جذاب است.

فیلم پیشنهادی  پیش پرده های جدید بازی ویدیویی PS5 را ببینید - Spider-Man: Miles Morales، Resident Evil 8، Souls Demon، Hitman 3، Horizon 2 و موارد دیگر

آنها با تکان دادن روی هر دو پا ، بازوها کشیده شده و هنگامی ایجاد می شوند که شخص با نارضایتی یا استرس بمیرد و بدن مرده خود را بر آخرین نفس خود نگه می دارد ، گریه می کند و از مرگ امتناع می ورزد. در مقایسه با سیر ، صلیب ها ، سهام و نور خورشید ، یک لور عظیم و غنی هنگام مبارزه با خون آشام ها وجود دارد و آقای خون آشام آنها را با گذشت زمان معرفی می کند و توضیح می دهد – مانند اینکه آنها نمی توانند شما را ببنند اگر نفس می کشد و می توانید با مسح کردن آنها با خون مرغ آنها را “یخ زده” کنید – قبل از ایجاد قطعات مجموعه ای استادانه در اطراف آنها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *