دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی Blu-ray: بیل و تد چهره موسیقی

اکنون در دیجیتال و در تاریخ 25 ژانویه در Blu-ray موجود است ، بیل و تد با موسیقی روبرو می شوند نوشته شده توسط کریس ماتسون و اد سلیمان (که دو بیل و تد اول را نوشت) ، به کارگردانی دین پاریسوت (کهکشان تلاش) و ستاره ها ریوز کیانو (جان ویک) و الکس وینتر (ترسناک)

https://www.youtube.com/watch؟v=1gPGeAYooyyU

31 سال پس از ماجراجویی عالی و 29 سال از سفر ساختگی خود ، “Wyld Stallyns” ، Bill S. Preston Esq. (زمستان) و تد ‘تئودور’ لوگان (ریوز) ، برای مواجهه با موسیقی برمی گردند. گروه موسیقی پسران به طور مبهم در تاریکی موسیقی محو شده است ، و آنها را وادار می کند که با مواد جدید تجربی دست و پنجه نرم کنند ، عروسی بازی کنند و همسران خود – شاهزاده خانمها – را رها کنند.

با جورج کارلین، که نقش روفوس را بازی می کرد ، متاسفانه از دنیا رفت ، کریستن شال دخترش و پسران او را به عنوان مشاور زندگی و زمان سفر می کنند و به آنها فهمانند که خودباختگی گروه باعث می شود که تمام فضا و زمان در خودش جمع شود مگر اینکه آنها آهنگ شگفت انگیز جدیدی برای نجات جهان پخش کنند.

فیلم پیشنهادی  فیلم گمشده George A. Romero ، The Amusement Park ، یک پیش پرده دریافت می کند

بیل و تد که به دلیل هرگونه فعالیت هنری ، تصمیم گرفتند آهنگسازی را تقلب کنند و به موقع سفر کنند و پس از اینکه آهنگ را از قبل نوشتند ، بشنوند و سپس به آن سفر کنند و * گیتار هوا * بنوازند. در همین حال ، بیست و چند دختر گیک موسیقی آنها Billie و Thea (بریجت لوندی پین – قلعه شیشه ای و سامارا بافندگی – آماده باشید یا نیستید) برای جمع آوری باند جدید ، خودشان سفرهایی را انجام می دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *