دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی Blu-ray: 976-EVIL – “فیلمبرداری عالی و احساسی کاملاً شیطانی”

976-ایول در تاریخ 19 اکتبر در Blu-ray در انگلیس منتشر شد. به کارگردانی خود فردی کروگر – رابرت انگلوند – ستاره های فیلم استفان جفریس (شر شیطان در شب ترس) ، پاتریک اوبرایان (هیچ مانعی ندارد) و لزلی دین (Freddy’s Dead: The Final Nightmare)

https://www.youtube.com/watch؟v=UeGhg75Ag6k

هگز (جفریس) پسر مامانی جلیقه دار است که پسر عموی او یک پانک سوار موتور سیکلت بد نام است که اسپایک (O’Bryan) نامیده می شود. برای ضربات ، اسپایک شروع به تماس با یک خط تلفن وحشتناک “Horrorscope” می کند که به نظر می رسد توصیه ها و پیش بینی های از قبل ضبط شده است اما وقتی یک شب دستورالعمل های صدا را دنبال نمی کند و تقریباً کشته می شود ، متوقف می شود.

هکس که می خواهد از قهرمان خود تقلید کند ، شروع به تماس با این شماره می کند اما وقتی توصیه صدای مجسم به او اعتماد به نفس می دهد تا در برابر مادرش و برخی از اوباش چرب ایستادگی کند ، و همچنین هدف شیفتگی هایش را بشکند سریع گیر می افتد: سوزی (دین) .

اما هگز از راه های دیگری نیز شروع به تغییر می کند ، و نه برای بهتر شدن. همانطور که او شروع به رشد پنجه و رشد گوش های نوک تیز ، و همچنین پوست وحشتناک و ترک خورده و چشم های حلقه قرمز می کند ، مشخص می شود که چیزی شیطانی از طریق تلفن همراه به او رسیده است و حالا اسپایک باید سعی کند Hex را متوقف کند

فیلم پیشنهادی  چهلمین جشنواره بین المللی فیلم تورنتو از ترکیب فیلم های سینمایی خبر داد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *