دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی Blu-ray: 976-EVIL – “فیلمبرداری عالی و احساسی کاملاً شیطانی”

976-ایول در تاریخ 19 اکتبر در Blu-ray در انگلیس منتشر شد. به کارگردانی خود فردی کروگر – رابرت انگلوند – ستاره های فیلم استفان جفریس (شر شیطان در شب ترس) ، پاتریک اوبرایان (هیچ مانعی ندارد) و لزلی دین (Freddy’s Dead: The Final Nightmare)

https://www.youtube.com/watch؟v=UeGhg75Ag6k

هگز (جفریس) پسر مامانی جلیقه دار است که پسر عموی او یک پانک سوار موتور سیکلت بد نام است که اسپایک (O’Bryan) نامیده می شود. برای ضربات ، اسپایک شروع به تماس با یک خط تلفن وحشتناک “Horrorscope” می کند که به نظر می رسد توصیه ها و پیش بینی های از قبل ضبط شده است اما وقتی یک شب دستورالعمل های صدا را دنبال نمی کند و تقریباً کشته می شود ، متوقف می شود.

هکس که می خواهد از قهرمان خود تقلید کند ، شروع به تماس با این شماره می کند اما وقتی توصیه صدای مجسم به او اعتماد به نفس می دهد تا در برابر مادرش و برخی از اوباش چرب ایستادگی کند ، و همچنین هدف شیفتگی هایش را بشکند سریع گیر می افتد: سوزی (دین) .

اما هگز از راه های دیگری نیز شروع به تغییر می کند ، و نه برای بهتر شدن. همانطور که او شروع به رشد پنجه و رشد گوش های نوک تیز ، و همچنین پوست وحشتناک و ترک خورده و چشم های حلقه قرمز می کند ، مشخص می شود که چیزی شیطانی از طریق تلفن همراه به او رسیده است و حالا اسپایک باید سعی کند Hex را متوقف کند

فیلم پیشنهادی  سفارش جدید - تریلر جدید تریلر هیجان انگیز دیستوپیک میشل فرانکو دریافت می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *