دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی Blu-ray – Batman: Death In The Family

یک مرگ در خانواده از اواخر دهه 80 بود بتمن خط داستانی که رابین (نسخه جیسون تاد) را دید که توسط جوکر اسیر شده و کشته شد. چیزی که کمی متفاوت بود این بود که به خوانندگان کتاب های طنز شماره ای داده می شد تا آنها را صدا کنند و انتخاب کنند آیا می خواهند جیسون تاد زنده بماند یا نه.

خوب ، این Blu-ray جدید از برادران DC / Warner آن داستان و مفهوم را می گیرد و به ما امکان می دهد سبک فیلم ماجراجویی خود را انتخاب کنید. کمی شبیه به فیلم Bandersnatch در Netflix. در این حالت ، اولین گزینه سه گزینه به دست می دهد – رابین خود را نجات می دهد ، رابین می میرد ، و بتمن رابین را نجات می دهد – و سپس ادامه می یابد. نتیجه نهایی هفت پایان متفاوت است.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: یک روز زیبا در محله - "سفری کاملاً زیبا ، گرم و عاطفی"

این فیلم جدید همچنین شامل عناصر و طراحی شخصیت های انیمیشن Batman: Under The Red Hood است.

بروس گرینوود (The Resident ، Star Trek ، iRobot) ، وینسنت مارتلا (Phineas and Ferb) و جان دی ماجیو (Futurama ، Adventure Time) دوباره خود را تکرار می کنند بتمن: زیر کلاه قرمزی نقش های بتمن ، جیسون تاد جوان و جوکر به ترتیب. صداهای برجسته دیگر زهرا فضل (جوان عدالت) به عنوان تالیا الغول و گری کول (ویپ) در نقش دو چهره و جیمز گوردون.

من عاشق این هستم که چگونه قبل از اینکه دوربین در یک فروشگاه کتاب های کمیک سرگردان شود ، تا قبل از رمان گرافیکی A Death In The Family ، قهرمانان کمیک DC آن را باز کنند. خاطرات خوب از گشت و گذار در مغازه های کتاب های طنز در کوچکتر بودن من.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *