دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی Blu-ray: Batman: Soul of the Dragon – “چرخشی بد بو و تازه در شوالیه تاریکی”

هم اکنون از طریق دیجیتال در دسترس است و در تاریخ 15 فوریه در Blu-ray منتشر می شود ، Batman: Soul of the Dragon یک انیمیشن است ‘DC Universe Movie’ نوشته شده توسط جرمی آدامز (ماوراuralالطبیعه)، کارگردانی شده توسط سام لیو (Batman: The Killing Joke) و دارای صدای دیوید گیونتولی (گریم) ، مارک داکاسکوس (اخوان گرگ) ، مایکل جای وایت (دینامیت سیاه) و کلی هو (مردان ایکس 2)

https://www.youtube.com/watch؟v=Z41tvF1jcpY

یک “ماجراجویی Elseworlds” ، Batman: Soul of the Dragon شوالیه تاریکی (Giuntoli) را به یک کاپور کونگ فو در دهه 70 تبدیل می کند ، جایی که بروس دارای سوزش سوختگی است و داغ ترین کلوپ شبانه Gotham را اداره می کند. اما این نیست واقعاً داستان بروس یا بتمن. ریچارد اژدها (داکاسکوس) دوست قدیمی Wayne’s است ، یک ابر جاسوسی کره زمین و ستاره واقعی نمایش.

اژدها روایت را از همان جایی که وی یک مقدمه ورود به سکانس قبل از عنوان “Bond، James Bond” شیرین دریافت می کند ، هدایت می کند و بتس یکی از اعضای گروه در کنار بن ترنر (جای وایت) و لیدی شیوا (هو) است.

چهار نفر همه تحت یک استاد همان جوانان تحصیل کرده اند و فیلم نیمی از زمان خود را صرف بازگشت به آموزش و دوستی در حال رشد می کند. نیمی دیگر اژدها و بروس را می بیند که ترنر و شیوا را دوباره استخدام می کنند و سعی در جلوگیری از فرقه کبرا دارند: غیرت های قاتلی که می خواهند یک شمشیر جادویی را بدزدند و یک خدای مار ترسناک را از پشت درب جادویی بیرون بیاورند که قهرمانان ما فکر می کردند آنها آن را محکم بسته اند در جوانی

فیلم پیشنهادی  مارگوت رابی در تریلر Dreamland در حال فرار است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *