دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی Blu-ray: Batman: Soul of the Dragon – “چرخشی بد بو و تازه در شوالیه تاریکی”

هم اکنون از طریق دیجیتال در دسترس است و در تاریخ 15 فوریه در Blu-ray منتشر می شود ، Batman: Soul of the Dragon یک انیمیشن است ‘DC Universe Movie’ نوشته شده توسط جرمی آدامز (ماوراuralالطبیعه)، کارگردانی شده توسط سام لیو (Batman: The Killing Joke) و دارای صدای دیوید گیونتولی (گریم) ، مارک داکاسکوس (اخوان گرگ) ، مایکل جای وایت (دینامیت سیاه) و کلی هو (مردان ایکس 2)

https://www.youtube.com/watch؟v=Z41tvF1jcpY

یک “ماجراجویی Elseworlds” ، Batman: Soul of the Dragon شوالیه تاریکی (Giuntoli) را به یک کاپور کونگ فو در دهه 70 تبدیل می کند ، جایی که بروس دارای سوزش سوختگی است و داغ ترین کلوپ شبانه Gotham را اداره می کند. اما این نیست واقعاً داستان بروس یا بتمن. ریچارد اژدها (داکاسکوس) دوست قدیمی Wayne’s است ، یک ابر جاسوسی کره زمین و ستاره واقعی نمایش.

اژدها روایت را از همان جایی که وی یک مقدمه ورود به سکانس قبل از عنوان “Bond، James Bond” شیرین دریافت می کند ، هدایت می کند و بتس یکی از اعضای گروه در کنار بن ترنر (جای وایت) و لیدی شیوا (هو) است.

چهار نفر همه تحت یک استاد همان جوانان تحصیل کرده اند و فیلم نیمی از زمان خود را صرف بازگشت به آموزش و دوستی در حال رشد می کند. نیمی دیگر اژدها و بروس را می بیند که ترنر و شیوا را دوباره استخدام می کنند و سعی در جلوگیری از فرقه کبرا دارند: غیرت های قاتلی که می خواهند یک شمشیر جادویی را بدزدند و یک خدای مار ترسناک را از پشت درب جادویی بیرون بیاورند که قهرمانان ما فکر می کردند آنها آن را محکم بسته اند در جوانی

فیلم پیشنهادی  بررسی LFF 2020: Undine - "خوش ساخت"

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *