دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی Blu-ray: Pulse – “برخی از مجموعه های تعلیق درخشان درخشان”

در Blu-ray توسط یورکا سرگرمی در 22 فوریه 1988 نبض تنها فیلمی است که توسط آن نوشته و کارگردانی شده است پل گلدینگ – که از کودکی به وضوح شوکه شده بود – و ستاره شد کلیف دی یونگ (شوکه شدن رفتار) ، رکسان هارت (کوهنورد) و جوی لارنس (شکوفه – گل)

https://www.youtube.com/watch؟v=0TOmjasJ3gs

دیوید (لارنس) پسر کوچکی ساکت و آرام است که با مادرش در کلرادو زندگی می کند و در لس آنجلس به دیدار پدرش ، بیل (دی یونگ) و مادر ناتنی ، الن (هارت) می رود. دیوید به زندگی فرومایه تری در کلرادو عادت کرده است و به سختی می تواند با شهر فرشتگان سازگار شود. بچه های دیگر سخت و بدخواه هستند و پدرش وقت خود را با او نمی گذراند ، بنابراین دیوید شروع به استعاره و علاقه مندی به یک حادثه مرموز می کند که در خیابان قبل از ورود او اتفاق افتاده است.

او کشف کرد که همسایه با اعتقاد به اینکه در برق خانه اش نبض قاتلی وجود دارد ، دیوانه شده و همسرش را قبل از برق گرفتگی کشته است ، بنابراین وقتی وسایل الکترونیکی خانه پدرش شروع به بازی می کند ، کاملاً مسخره می شود. یک “صدا در سیمها” وجود دارد و اکنون دیوید را می خواهد مرد و خوشحال است که ابتدا برای گرفتن او از طریق اطرافیانش می رود. رابطه بی نظیر با پسرش بسیار پرتنش است ، آیا بیل می تواند او را از این که تحت فشار قاتل قرار گیرد نجات دهد؟

اگرچه وجود و انگیزه بار مرگبار هرگز توضیح داده نمی شود ، گلدینگ از عکاسی ماکرو شدید برای نشان دادن ورود به لوازم خانگی و لحیم کاری مجدد اتصالات برای اتصال کوتاه به آنها استفاده می کند. به نظر می رسد نوعی کاری است که دیوید فینچر انجام می دهد و اگر اکنون بر من تأثیر می گذارد ، مطمئناً در سال five88 حداقل پنج برابر تازه و خنک به نظر می رسید.

فیلم پیشنهادی  MUBI در حال راه اندازی پادکست جدید با یک مصاحبه اختصاصی از پل ورهوون برای راه اندازی مجموعه ها است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *