دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی Blu-ray: Raw یک کلاسیک آدمخوارانه ظهور روی سن است

منتشر شده توسط فیلم های دید دوم در نسخه محدود Blu-ray در 19 آوریل ، خام توسط نویسنده و کارگردانی شده است جولیا دوکورنو (خدمتگزار) و ستاره ها گیرانس ماریلیر (پمپئی) ، الا رامپف (توکیو معاون) ، و Rabah Nait Oufella (کلاس)

https://www.youtube.com/watch؟v=wKYFH0hRpD0

در سال 2016 به دنیایی سرد و بی دغدغه رها شد و از نظر جنایی بسیار کم بود خام سرانجام توسط Second Sight با یک بسته Blu-ray عالی در آوریل ماه جاری به آن پرداخت می شود. ما از زمان سینما آن را ندیده بودیم ، ما مشتاق یک بازدید دوباره بودیم ، تا ببینیم که کدگذاری چگونه است (و بشنویم) و موارد اضافی را جستجو کنیم حضور در نمایش دید دوم ، این یک لذت کامل بود.

جاستین (ماریلیر) دانشجوی سال اول خجالتی ، گیاهخوار و باکره در دانشکده دامپزشکی فرانسه است که والدینش نیز در آن تحصیل می کردند. خواهر بزرگتر او ، الکسیه (Rumpf) ، در آنجا سالخورده است اما اگر جاستین امیدوار بود برای درمان خاصی بتواند در هفته عجله از خطرات ناشی از آن جلوگیری کند ، سخت در اشتباه است.

جاستین ، اتاق مردهای همجنسگرای او ، Adrien (Oufella) و بقیه سال اول تحت یک آئین شدید عبور قرار می گیرند – مدرسه دامپزشکی فرانسه بسیار شدید به نظر می رسد !! – این می بیند که مهمانی های سخت با پرتاب شدن تخت هایشان به بیرون از پنجره ، خیس شدن در خون ، خزیدن در اطراف پارکینگ ها و مجبور کردن عکس با تعقیب کننده های کلیه خرگوش ، برابر می شوند.

فیلم پیشنهادی  گذشته در تریلر جدید Flashback توسط Dylan O’Brien دلگیر است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *