دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی Blu-ray: Sleepwalkers – “این منحصر به فرد ، با شکوه است و فقط باید دیده شود”

در تاریخ 19 اکتبر در Blu-ray در انگلیس منتشر شد خواب گذاران توسط یک استاد ترسناک کارگردانی می شود … میک گاریس (غرفه)، ستاره ها برایان کراوز (افسون شده) ، مادچن آمیک (قله های دوقلو) و آلیس کریگ (پیشتازان ستاره ای: اولین تماس) و اولین اسکریپت بود که به طور خاص برای صفحه نمایش توسط یک نوشته شد استفان کینگ (حداکثر اوردرایو)

https://www.youtube.com/watch؟v=Ge6_zTJPhUc

چارلز (کراوز) و مری (کرج) بردی مادر و پسری هستند که تازه وارد خوانندگان آشنا و همیشگی شهر کینگ قلعه راک هستند. آنها همچنین “خواب آلود” هستند: خون آشام های محارب سکسی ، خزنده ، تغییر شکل دهنده که در شکل واقعی خود مانند گربه های بی موی لجن و غول پیکر به نظر می رسند و از نیروی زندگی انسان ها تغذیه می کنند.

چارلز جوان است و می تواند برای تغذیه از خانه بیرون برود ، اما مری از چارلز می خواهد كه رزق و روزی خود را بیاورد و به ویژه از دختران نوجوان باكره و بکر لذت می برد. هنگامی که آنها با یکدیگر مشغول نیستند ، این زوج نگاه خود را به Tanya (Amick) خالص برای بلوک خردکن خود می اندازند اما چارلز او را کمی بیش از حد دوست دارد و در حالی که مادرش گرسنه تر می شود ، همچنان از اغواگری خود خارج می شود. حسادت روزانه و ناامیدتر

بازیگران داستانی را می گیرند که گاهی اوقات کاملاً جدی وارد احمقانه (گربه ای انتقام جوی می شود که می تواند پنجره ها و ماشین جادویی نامرئی را بشکند) شود و شما را در سرمایه گذاری ، قلاب نگه داشته و ناباوری را به حالت تعلیق در بیاورد ، مخصوصاً کریگه ، که به گفته خودش ، این شکسپیر بود – حتی هنگام تحویل خط کشتن شگفت انگیز: “بدون سبزیجات ، بدون دسر ، این قوانین است” بعد از چاق کردن یک شخص با ذرت روی بلال. کراوز بسیار شگفت انگیز شیطانی است و در ابتدا متقاعد کننده جذاب است در حالی که مادچن آمیک یک عزیزم شهر کوچک دوست داشتنی است که از موقعیت خود در بلوک خردکن غافل است.

فیلم پیشنهادی  ساموئل ال جکسون در سری جدیدی از دیزنی + یک بار دیگر نیک فیوری خواهد بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *