دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی Blu-ray: The Nightingale – “کاملاً کنار هم قرار بگیرید”

کارگردانی شده توسط جنیفر کنت

بازیگر آیسلینگ فرانسیوزی ، سام کلافلین ، و بایکالی گانامبار

کارگردان اوسی جنیفر کنت شروع کردن – آغاز – اولین، بابادوک، من و بسیاری از مخاطبان دیگر را در سراسر جهان منفجر کرد. این فقط یک وحشت جذاب و گیرا به ما نمی داد ، بلکه دارای چنین پیچیدگی عاطفی خارق العاده ای بود که با برخی تصاویر زیبا ساخته شده مطابقت داشت. باورش سخت بود که این کار یک کارگردان اولیه است. بلبل، دومین فیلم سینمایی کنت ، من را کاملاً خوشحال کرده است که از اعتماد به نفس و اطمینان او در آوردن دید خود به صفحه نمایش و گرفتن بهترین نتیجه از بازیگرانش کاملاً متعجب شده است. با تقدیر و تشکر فراوان از جشنواره بین المللی جشنواره فیلم ، اکنون در حال دریافت نسخه ویژه Blu-Ray بسیار شایسته ای است که توسط افراد خوب در Second Sight منتشر شده است ، که بهانه خوبی برای بازبینی مجدد این فیلم قدرتمند و جذاب است.

دهه 1820 در سرزمین ون دیمن – که بعداً تاسمانی نامیده می شود – در دورانی که Land Down Under هنوز توسط امپراتوری بریتانیا به عنوان مستعمره ای ساخته می شد که با استفاده از محکومین صادر شده ساخته شده است ، بسیاری از آنها مرتکب آنچه که ما کوچک می دانیم می شدند تخلفات (به عنوان مثال سرقت نان برای زنده ماندن) ، و خود را به حمل و نقل به آن طرف جهان ، به سرزمینی کاملاً بیگانه برای آنها محکوم کردند. این روشی ارزان و استثماری برای مقامات انگلیسی بود که می توانند این قاره جدید وسیع جنوبی را حل و فصل کنند (خوب ، جدید برای اروپایی ها که طبق معمول در تاریخ ، این واقعیت را که دیگران از هزاران سال پیش در آنجا زندگی می کردند نادیده گرفتند ، ذهنیت استعماری دوران).

کلر کارول (آیسلینگ فرانسیوزی) یک محکوم ایرلندی است ، در یک شهرک از راه دور تحت نظارت ستوان هاوکینز (سام کلافلین) او مدت زمان محکومیت خود را به خوبی پشت سر گذاشته است ، اما هاوکینز به سادگی مقالات آزادی خود را امضا نمی کند. کلافلین با ارائه هاوکینز خود ، مردی خردسال که از این مرد بزرگ ناامید است ، شگفت انگیز عمل می کند (او به وضوح از شانس به تصویر کشیدن چنین شخصیت ناخوشایندی لذت می برد). او در اینجا مسئول است ، اما فقط یک گروه ناهموار از سربازان بسیار متاسف و چند محکوم ، که از هر فرصتی برای نشان دادن قدرت خود بر آنها استفاده می کند ، اما با دردناک از درجه بالاتر خود توسط یک مقام بازدید کننده آگاه است ، و افراد دیگری نیز در بالا وجود دارد او که مانند او بر افراد زیر خود قدرت دارد و چگونه از این کار متنفر است.

فیلم پیشنهادی  بررسی LFF 2020: نقاش و دزد - "یک مستند درخشان"

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *