دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی Blu-ray: The Nightingale – “یک فیلم حماسی ، احساسی ، شدید و فراموش نشدنی”

منتشر شده توسط فیلم های دید دوم در نسخه محدود Blu-ray در تاریخ 1 فوریه ، بلبل توسط نویسنده و کارگردانی شده است جنیفر کنت (بابادوک) و ستاره ها آیسلینگ فرانسیوزی (سقوط) ، بایکالی گانامبار (کوره) و سام کلافلین (بازی های گرسنگی).

https://www.youtube.com/watch؟v=YuP8g_GQIgI

کلر (Franciosi) ، ملقب به “بلبل” ​​برای صدای آواز خارق العاده خود ، خدمتکاری است که برای نیروهای انگلیسی در یک مستعمره کیفری در سرزمین ون دیمن (تاسمانی کنونی) کار می کند. بریتانیایی ها توسط سرهنگ هاوکینز (کلافلین) فرماندهی که خوشحال است از اینکه چشم خود را بر روی رفتار مردانش بسته می کند ، فرماندهی می کند و کاملاً حق دارد که نه تنها در یک پاسگاه دیگر در شهر ، بلکه به بدن کلار نیز ارتقا یابد.

هاوكینز یك شب پس از آواز خواندن برای مردان ، كلر را مورد تجاوز قرار می دهد و سپس به وی اطلاع می دهد كه اگرچه مجازات بندگی او تمام شده است ، او اجازه نخواهد داد كه او یا نوزاد و همسرش آیدن (مایكل شیزبی) به این زودی ها اردوگاه را ترك كنند. هنگامی که شوهر کلر در مقابل مردانش مداخله می کند و هاوکینز را تحقیر می کند ، یک موسیقی متن فیلم وحشیانه و دلهره آور که توسط جیغ کودک آنها پخش می شود ، التماسات کلر و التماس همسرش آغاز می شود.

فیلم پیشنهادی  کلیپی از مستند بلند جدید درباره تیموتی لاری را تماشا کنید

سربازان آیدان را شلیک می کنند ، کودک را به دیوار می کوبند تا گریه آن متوقف شود و کلر را برای مردن ترک کنند. این یک صحنه تکان دهنده ، بیمارکننده و دلخراش است که شما را دچار حالت تهوع و اشک آلود می کند و من این سطح از جزئیات را کاملاً به شما می دهم تا مطمئن شوید که چقدر ناراحت کننده و تحریک کننده سی دقیقه اول است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *