دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی Blu-ray: The Strangers – “برای هر کسی که به دنبال هیجان و کابوس است در این فصل هالووین باید مشاهده شود”

به عنوان نسخه محدود جعبه Blu-ray از مجموعه منتشر شده است فیلم های دید دوم در 28th سپتامبر ، غریبه ها توسط نویسنده و کارگردانی شده است برایان برترینو (مرغ مسخره) و ستاره ها لیو تایلر (Empire Records) و اسکات اسپیدمن (جهان زیرین)

https://www.youtube.com/watch؟v=BbqELQHpmQM

کریستن (تایلر) و جیمز (سپیدمن) پس از ازدواج نامناسب پس از خواستگاری ناموفق ، به خانه برگشتند. آنها ناراحت هستند اما هنوز به وضوح به شدت از یکدیگر مراقبت می کنند و تایلر و سپیدمن کارهای ظریف و عالی انجام می دهند که همه چیز را فقط با ژست و نگرش به ما می گوید ، بدون هیچ گونه افشاگری لازم. در حالی که برتینو ما را از چیدمان خانه و تمام قسمتهای متحرکی که قصد دارد به عنوان وقایع استفاده کند آگاه می کند.

درست همانطور که همه چیز شروع به جستجو می کند غریبه ای در خانه اش را قطع می کند که یک کلش آرایش را قطع می کند. از سایه های ایوان ، یک زن جوان وحشت زده از او می پرسد که کسی که در آنجا زندگی نمی کند خانه است و برای او اعزام می شود تا بسته بندی کند ، اما ما خیلی زود می فهمیم که او تنها نیست ، او به جایی نمی رود و او و دوستانش چیزی جز این نمی خواهند زندگی کریستن و جیمز را قبل از پایان دادن به آنها ، بدبختی کنید – و این کار چیزی جز لگد زدن ، و بدون هیچ دلیلی نیست جز اینکه آنها در خانه بوده اند.

فیلم پیشنهادی  گیلاس - تام هالند را در تریلر فیلم جدید برادران روسو تماشا کنید

Man in the Mask (هفته های کیپ – جزیره ناهموار) ، Dollface (بخش جما – گتسبی بزرگ) و دختر پین آپ (لورا مارگولیس – Dirty Sexy Money) سه قاتل نقابدار هستند که بی رحمانه به زوج جوان سرک می کشند و برش می خورند ، و هر کس دیگری که تصادف می کند جلوی آن را بگیرد ، از سایه ها تماشا می کند ، پیام های شبح وار را در سراسر خانه تنظیم می کند و هر چیزی را که می تواند به اهداف آنها کمک کند مخفی یا نابود می کند بقا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *