دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Clapboard Jungle – “هر کسی که فیلم را دوست داشته باشد و از تلاشش برای ساختن آن قدردانی کند ، از این مستند لذت می برد”

هرکسی که حتی کوچکترین تمایل به فیلم سازی داشته باشد ، وسوسه می شود که حداقل یک بار تلاش کند کاری را بسازد ، خواه یک فیلم پرفروش باشد یا نه ، در ساخت هر نوع هنری یک چیز خوشحال کننده وجود دارد. ،Clapboard جنگل“یک نگاه به پشت صحنه این روند است و ساخت فیلم از زمان آغاز آن تغییر زیادی نکرده است ، اما” Clapboard Jungle “با تمرکز بر چالش های مدرن اکنون ، از کاهش بودجه گرفته تا بیش از حد ، می تواند ارتباط خود را حفظ کند. بازار اشباع شده

با وجود مصاحبه با مشاهیر صنعت مانند گیلرمو دل تورو ، سید هیگ ، باربارا کرامپتون و جورج آ رومرو به ذکر چند ، آن است که عمدتا در کارگردان متمرکز شده است جاستین مک کانل. جاستین در فیلم های ترسناک با بودجه کمتری تخصص دارد و سریعاً خود را بی ارزش می کند. با ساختن فیلمی عمدتاً درباره خودش ، با تمرکز بر مسیر ساختن فیلم ، خواه فیلم او باشد یا دیگران ، از زیاد التذاب جلوگیری می کند. به عنوان بخشی مستند و نیمه دستی کار می کند ، این یک فیلم کاملاً متعادل است که از افتادن به خودآزاری جلوگیری می کند.

این صنعت طی چندین سال فیلمبرداری شده و دائماً تغییر می کند. از یک طرف ، فرصت بیشتری برای ساخت فیلم و توزیع آنها وجود دارد ، از سوی دیگر ، بازار پر از کارگردانان و هنرمندان است که همه امیدوارند که بزرگترین موفقیت خود را بدست آورند. حتی با بودجه های متوسط ​​تر ، رقابت سخت است و ما پس از تماس با تهیه کنندگان ، مدیران اجرایی و بازیگرانی تماس می گیریم که همه منتظر هستند تا همه قطعات در جای مناسب قرار بگیرند. سرانجام ، جاستین به جاده می رود و در جشنواره های فیلم شرکت می کند و در آنجا می تواند با افراد مناسب با اشتیاق مناسب برای کار خود ملاقات کند.

فیلم پیشنهادی  مارک ریلانس ، جانی دپ و رابرت پتینسون را در تریلر منتظر انتظار Ciro Guerra برای باربارانی ها ببینید

جاستین مسائل گسترده ای را که صنعت با آن روبرو است را فرا می گیرد و می تواند همه اینها را در یک ساعت و نیم جمع کند. موضوعات کلیدی گاهی ذکر می شوند و دیگر هرگز دوباره مورد توجه قرار نمی گیرند ، به عنوان مثال ، تنوع و فراگیری و جنبش #metoo که در پی جنایت اصلی صنعت هاروی وینستین ایجاد شد ، حرف های زیادی برای گفتن دارد اما وقت کافی برای انجام این کار ندارد. این نیست که بگوییم فیلم این موضوعات را نادیده می گیرد اما شاید احساس کند قادر به اجرای عدالت شایسته آنها نیست. در عوض ، فیلم بر جنبه های ناخوشایند ساخت فیلم در حین پیش تولید و بودجه تمرکز دارد.

در برهه ای از زمان جاستین و سایر کارگردانان در مورد پروژه هایی صحبت می کنند که به دلیل بودجه یا تهیه کننده های سخت گیر نتوانسته اند از زمین دور شوند ، اگر بتوانند شریک زندگی خود را در این فیلم بدست آورند پول می گذارند. عشق واقعی به فیلم سازی با فرآیند سنگزنی طرف تجاری کنار هم قرار می گیرد ، جایی که اگر فقط می توانید با افراد مناسب ملاقات کنید و مخاطب مناسب را جذب کنید ممکن است بتوانید فیلم بسازید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *