دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Clementine – “یک قطعه غیر معمول و جذاب”

کارگردانی شده توسط لارا ژان گالاگر
بازیگر اوتمارا ماررو ، سیدنی سوینی ، ویل بریتانیا ، سونیا واگنر

من برای تماشای اولین فیلم سینمایی Clementine لارا ژان گالاگر کشیده شدم که بخشی از آن حرف خوبی است که در جشنواره جشنواره فیلم (از جمله در Tribeca) انتخاب کرده است ، و بخشی دیگر به این دلیل که او را به جین کمپیون جوان تشبیه کرده اند ( که مطمئناً به جلب توجه من کمک کرد).

کارن (اوتمارا ماررو) از جدایی بد با معشوقش ، یک زن هنرمند پیر و موفق ، دی. ما می یابیم که او تا زمانی که مطمئن شود خارج از خانه است ، در حال تماشای خانه سابق خود است ، سپس سعی می کند با احتیاط خود را برای بازیابی سگ وارد کند. اما قفل ها عوض شده اند. به نظر می رسد که این رابطه به طور قطع به پایان رسیده است ، او از نظر جسمی و عاطفی قفل شده است و فقط پس از دیدن سگ از درب خانه مجبور به ترک آن است. با رانندگی ، او تصمیم می گیرد LA را ترک کند و به جنگل بروید ، به خانه ای بزرگ کنار دریاچه در حاشیه جنگلی که متعلق به D است ، فقط برای یافتن کلید اضافی که در نزدیکی پنهان شده است منتقل شده است و یک بار دیگر او قفل شده با دلسردی او به راحتی پنجره کوچکی را باز می کند تا به خودش اجازه ورود بدهد.

فیلم پیشنهادی  Elric: The Dreaming City - پیش نمایشی از اقتباس طنز حماسه خیالی مایکل مورکاک را بخوانید

https://www.youtube.com/watch؟v=BCf8iPh2IC4

واضح است که کارن واقعاً فضای خوبی ندارد – بالاخره کی پس از جدایی است؟ – اما این فیلم تصور می کند که چیزی فراتر از از دست دادن معشوق او است که ذهن او را شکار می کند ، و اینکه حتی او دقیقاً مطمئن نیست که چرا به دریاچه مجلل و خلوت سابق خود عقب نشینی کرده است ، یا آنچه که در اینجا به دنبال آن است . کمی فضای روشن و خلوت در میان درختان و دریاچه ها برای فکر کردن؟ شاید ، اما این احساس می کند که اینجا چیزهای بیشتری در جریان است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *