دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Come True – “یک فیلم مهیج کاملاً مهیج سفر synthwave”

نویسندگی و کارگردانی توسط آنتونی اسکات برنز (خانه ما) ، بیا درست ستاره ها جولیا سارا استون (زنبور عسل) ، لندون لیبوایرون (حقیقت یا جرات) ، کریستوفر هدرینگتون (Herschell Gordon Lewis ’BloodMania) و کارلی ریسکی (روی صخره ها)

https://www.youtube.com/watch؟v=gK8JaaheT1g

سارا (استون) نوجوانی است که در خواب و خانه مشکل دارد. برای تهیه وسایل خانه خود و خارج از خانه و اجتناب از مادرش ، او در کیسه خواب روی سرسره پارک لگد می زند اما هنوز هم خوابهای عجیب و غریب پر از تصاویر ترسناک و دیوانه وار از ویرانه های خارق العاده استیگنیک را پر از چهره های سایه بان می کند چشم های سفید درخشان.

در یک کافی شاپ ، سارا تبلیغاتی را در یک تابلوی اعلانات برای مطالعه در خواب می بیند که نه تنها به او محل اقامت بلکه مقداری پول نیز می دهد. با پیوستن به یک گروه کوچک ، او را در یک لباس پر از سنسورها قرار می دهند که یک تلاقی بین a است ترون لباس بدن و یک سلول پر شده. دانشمندان جرمی (لیبوایرون) و آنیتا (ریسکی) هر شب رویاهای او را رصد می کنند ، و نکته نگران کننده ای را پیدا می کنند که رئیس آنها ، دکتر شیطانی ، عینک آراسته رومرو (عینک آفتابی) مشتاق پیگیری است – فارغ از هر خطری.

سارا و جرمی شروع به افتادن برای یکدیگر می کنند ، و در حالی که وحشت شبانه سارا نه تنها او بلکه نزدیکان او را تهدید می کند – و حتی وقتی بیدار هستند – جرمی و آنیتا سعی می کنند بفهمند چه خبر است و چه چیزی همه یعنی قبل از اینکه خیلی دیر شود.

فیلم پیشنهادی  موسیقی متن فیلم The Caringer The Thing Original Motion John Carpenter دوباره در وینیل با Lost Cues: The Thing مورد تجدید نظر قرار می گیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *