دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Fast & Furious 9 – “یک ماجراجویی سرگرم کننده و انفجاری”

به یاد دارم که برای نمایش به فیلمبرداری مراجعه کردم سریع و خشمگین 5 واقعاً انتظار زیادی ندارم ، اما بعد از آن فیلم و هر عاقبت بعد از اینکه مجبور شدم اعتراف کنم این حق رای دادن را به طرز مسخره ای دوست داشتم دوست داشتم. “سریع حماسه” که از مسابقات خیابانی فروتنانه به یک فیلم ابرقهرمانی تبدیل شده است ، مرا سرگرم کرده است – حتی اگر هر بار که سواری تمام می شود امیدوارم که آنها به سطح بالایی برسند ، اما در هر دنباله فیلم ها بزرگتر و دیوانه تر می شوند و این زمان تفاوتی ندارد

قسمت نهم معرفی می کند جان سینا به عنوان برادر غریب Dom و بسیار دردسر می کند تا ظاهر ناگهانی خود را بعد از 8 فیلم توضیح دهد. این بیشتر از آنچه لازم است برای حماسه ای است که در آن شخصیت ها دچار کمبود حافظه شده اند ، درگذشته اند ، بازگشته اند و بدون آسیب دیدگی در چندین ساختمان سقوط کرده اند. یکی از این بازگشتهای معجزه آسا هان استسونگ کانگ) ، که اولین بار در Tokyo Drift (فیلم سوم) ظاهر شد و در تمام مدت مورد علاقه طرفداران بوده است. چندین شخصیت دیگر از امتیازات قبلی به احتمال زیاد به دلیل بازگشت کارگردان بازگشت (از جمله یک صحنه با اعتبار متوسط) را انجام می دهند جاستین لین که چندین فیلم از اینها را کارگردانی کرده است.

جاستین لین دست ثابت و تجربه فیلم را سریع و قابل فهم نگه می دارد ، اگرچه صحنه های جنگ تن به تن کمی تار است. این اقدام همچنان سرگرم کننده خواهد بود ، خواه از اتومبیل استفاده کنند یا نکنند ، و اغلب به طرز حیرت انگیزی بیش از حد بالا است ، اما هیچ کس برای واقع بینی در اینجا نیست. رومی (تایرس گیبسون) بیشتر فیلم را صرف نشان دادن شکست ناپذیری خدمه در چنین موقعیت های خشونت آمیز فقط برای داشتن یک Tej روبرو ()لوداکریس) چشمان خود را بچرخانید. این زوج همچنان به عنوان کاراکتر کمیک در برابر عناصر جدی تر فیلم کار می کنند.

فیلم پیشنهادی  Supercut Cool: عناوین در فیلم ها

طرح اصلی کاملاً بی رمق است ، یک مک گافین برای تعقیب وجود دارد و منجر به یک ماجراجویی جهانی با تبهکاران کلیشه ای می شود. لطف پس انداز نقشه پیرامونی است جان سینا و وین دیزل Jakob و Dom شخصیت ، با یک درام مبتنی بر بازی در فلش بک که خصومت برادران را ترسیم می کند. اعتبار زیادی به وینی بنت و فین کول مربوط می شود که نسخه های جوانتر شخصیت ها را به تصویر کشیدند و به این فیلم جاذبه بیشتری از آنچه شایسته آن است داد.

به طور کلی سریع و خشمگین 9 یک گزینه عالی برای حق رای دادن است و برای هر کسی که پیگیر نبوده ، مانند یک پرش خوب است. شخصیت ها آنقدر بی دردسر به داخل و بیرون می پرند که تا وقتی تعجب می کنید آنها چه کسانی هستند ، آنها صحنه را ترک کرده اند (هلن میرن چنین کاموایی دارد) این آخرین فیلم این حماسه نیست و کاملاً خود را برای دو دنباله دیگر تنظیم می کند که این حماسه را خاتمه می دهد. این اقدام از مانع های عملی با تمرکز بر عملکرد پر زرق و برق CGI دور شده است اما برای هر کسی که به دنبال یک ماجراجویی سرگرم کننده و انفجاری است ، این یکی از مواردی است که باید به صفحه نمایش بزرگ برگردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *