دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Koko-Di Koko-Da a.k.a مایکل هانکه روز Groundhog

در 7th سپتامبر در پخش کننده BFI ، Blu-ray و دیجیتال منتشر شد کوکو دی کوکو دا توسط نویسنده و کارگردانی شده است یوهانس نیهولم (غول) و ستاره ها لیف ادلوند (عملیات راگناروک) ، یلوا گالون (Förtroligheten) و پیتر بلی (سفر به کیوان).

https://www.youtube.com/watch؟v=QF4XFkBqct0

یک زن و شوهر ، توبیاس (ادلوند) و الین (گالون) ، یک سفر جاده ای پس از فاجعه را برای تلاش و برقراری ارتباط مجدد و بهبودی طی می کنند. تصمیم دارند در وسط هیچ جا اردو بزنند ، در نیمه شب ، آنها توسط برخی رد کارناوال به رهبری یک شخص پیر ترسناک با لباس سفید (بلی) و یک قایق کاهی که از جنگل مه آلود بیرون می آیند ، تهدید می شوند.

در ابتدا ، تقریباً بازیگوشانه ، باند با توبیاس و الین به هم ریخته بود ، اما به محض فرار از شکنجه گران ، آنها خود را به همان جایی که شروع کرده بودند ، پیدا می کنند: دوباره در چادر ، اما اکنون می دانند که دوباره چیزی برای آنها از جنگل برای آنها می آید .

فیلم پیشنهادی  Aubrey Plaza را در تریلر خرس سیاه تماشا کنید

با ساخت حلقه ها ، سو abاستفاده ها و حملات به طور فزاینده ای ناراحت کننده تر می شوند و توبیاس از الین که آگاهی از این حلقه آهسته تر می شود ناامید می شود. هر بار که آنها به طرز دلخواه و عذاب آور به نجات خود نزدیک می شوند ، اما دوباره به همیشه تبدیل می شوند -به طور فزاینده ای ترسناک وضعیتی که شبیه تلاش برای بیدار شدن از یک کابوس است که هر زمان خواب دوباره بدتر می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *