دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی LFF 2020: شرلی – “پر از رمز و راز و شوخ طبعی ساردونیک”

شرلی یک عکس فوری از زندگی یک زن متشنج است که توسط یک داستان نویس غیر متعارف دیگر ضبط شده است. جوزفین دکر ویژگی چهارم شاید در دسترس ترین ویژگی او باشد ، یکی از زیر مجموعه ها کاملاً با عطش مردم مدرن برای داستان های واقعی جنایی ارتباط دارد. اما چشمک می زند از سبک تجربی فیلم های قبلی فیلمساز مانند کره روی لانچ و Madeline’s Madeline در این روان پریشانی ناآرام بسوزانید.

شرلی جکسون یک نویسنده آمریکایی بود ، معروف به خاطر داستانهای ترسناک و رمزآلود گوتیک مانند Haunting of Hill House، و بخت آزمایی، داستان کوتاه جنجالی او که در نیویورکر منتشر شده است. این داستانی است که امروز خوانندگان را هم شوکه می کند و هم خوشحال می کند.

اقتباس شده از سوزان شال مرل کتاب شرلی: یک رمان، با فیلمنامه توسط سارا گابینزشرلی داستان یک داستان خیالی از زندگی نویسنده است که یک زن و شوهر جوان برای زندگی با او و همسرش استنلی می آیند. این یک داستان زندگی نامه نیست بلکه یک داستان داستانی است ، و عناصر ژانر داستان های جکسون را با عناصر منتخب زندگی شخصی او در هم آمیخته است. آگورافوبیا ، شوخ طبعی آرببیک و حضور ناخوشایند و در عین حال فرماندهی همه در یک عملکرد عالی توسط الیزابت ماس.

فیلم پیشنهادی  دانلود قسمت 7 سریال آقازاده

داستان از یک قسمت مجلسی تشکیل شده است ، و اکثر اقدامات در داخل دیوارهای تاریک عمارت فرسوده و گوتیک جکسون اتفاق می افتد. اوایل دهه 1950 است و بخت آزمایی جنجال حافظه ای نه چندان دور است. شرلی اخیراً وقت زیادی را در رختخواب می گذراند ، و از قلمرو نویسنده و شایعات شهر کوچک در مورد وضعیت روانی خود پنهان می شود. جمع شدن او با آمدن فرد قطع می شود (لوگان لرمن) ، دستیار استنلی و همسر جدیدش رز (اودسا یانگ) ، که توسط استنلی به طور نامحدود دعوت شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *