دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی LFF 2020: صنعت – “نمایشی با گفته های فراوان”

که در دارایی بالا، بعضی چیزها هرگز تغییر نمی کنند ، یا اینکه تغییر می کنند؟ شاید راز تغییر در تمرکز مجدد برای روز مدرن باشد. میلیاردی این بازار را برای پیرمرد سفیدپوست مسن تر کرده است ، اما ژنرال Z چطور؟ در اینجا برای حرکت سوزن یک سری تلویزیونی براق و جدید ارائه می شود: صنعت. با تسلط روزافزون تلویزیون بر فیلم و یک فضای مشترک ، قسمتهای اولیه آن صنعت اولین بار در جشنواره فیلم لندن. این نمایش در اواخر سال 2020 در BBC Two در انگلیس و HBO در ایالات متحده منتشر می شود.

پیچ و تاب در این مجموعه سه برابر است: وال استریت توسط بانک ، لندن جایگزین شده است ، شخصیت اصلی ما یک زن است ، و او باید در سیستم بانکی سلسله مراتبی پیمایش کند و سیستم طبقاتی انگلیس در پی آرزوهایش. فراتر از این، صنعت USP یک قسمت آزمایشی به کارگردانی است لنا دونهام خلبان جدی تر از کارهای قبلی دانهام است ، با این حال قسمت 1 با صحنه هایی ایجاد می کند که ناراحتی معمولی دانهام را ایجاد می کند ، جایی که اعضای اصلی بازیگران مصاحبه های ناجور پانل را تحمل می کنند تا یک مکان برنامه تحصیلات تکمیلی را در یک خانه برتر مالی انگلیس بدست آورند.

صنعت نیست امیلی در پاریس ، این است هارپر در لندن. Myha’la Herrold نقش هارپر ، یک گرید مرموز آمریکایی و یک WOC را دارد که برای کار خود از اقیانوس اطلس عبور می کند. داستان بازگشت هارپر یک رمز و راز است ، اما این سریال به اسراری اشاره دارد که وی نمی خواهد افشا شود. هرولد صفحه را با بازیکنان اصلی که همه آماده به شکست هستند به اشتراک می گذارد (به ویژه ، ماریسا آبلا ، کانور مک نیل و دیوید جونسون) در حالی که سریال فراز و نشیب های خود را ترسیم می کند ، برای تضمین نقش دائمی در برابر یکدیگر قرار می گیرند. تنها چهره آشنا واقعی است کن لئونگ به عنوان مربی هارپر ، و او در هر صحنه عالی است.

فیلم پیشنهادی  ری دونووان در یک فیلم بلند جدید بازگشت

Dunham ناخن ها را در محل کار خود قرار می دهد ، از جمله نحوه استفاده افراد با قدرت از عبارات موجودی که احساس حمایت می کنند ، اما در واقع برای جبران کسانی که حقیر تلقی می شوند ، مانند “عذرخواهی نکن“و”بیش از حد فکر نکن“در حالی که نشان می دهد هارپر همه چیز را می بیند. صنعت ویژگی های دیگر تروپ Dunham ، مانند بسیاری از رابطه جنسی (سینه های متعدد و دو ، بله دو ، آلت تناسلی جداگانه به طور خلاصه به نمایش گذاشته شده) و مهمانی ، به علاوه برخی از موارد جدیدتر ، مانند جهنم بسیاری از مغازه های سرگردان. دانهام لحن خود را با ذوق و شوق تنظیم می کند و دوره کوتاه مدت خود را با اتفاقی که بر همه تأثیر می گذارد ، پایان می دهد ، در حالی که زیرکانه های موسیقی داژتیک به غیر دیژتیک را به طور هوشمندانه در هم می آمیزد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *