دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی LFF 2020: کاجیلیونر – “یک آغوش خنده دار ، عجیب و غریب ، یک فیلم”

میراندا جولای حرفه ای در کاوش در دنیای داخلی افراد خارجی ساخته است. کجیلونر، سومین ویژگی او و اولین ویژگی از سال 2011 است آینده از این قاعده مستثنی نیست. در عین حال ، به روایت متعارف نزدیکتر است ، حتی اگر افراد درون آن چیزی نباشند.

این داستان از خانواده Dynes رابرت را روایت می کند (ریچارد جنکینز) ، ترزا (دبرا وینگر) و دختر 26 ساله عجیب و غریب آنها ، پیر دلیو (عالی) ایوان راشل وود) – سه نفر از گریپ های نامناسب که با لباسهای بد سرقت شده بد نام LA پرسه می زنند. آنها در دفاتر زیر کارخانه Bubble، Inc زندگی می کنند ، جایی که حباب ها از دیوار بیرون می ریزند. تا کنون ، بسیار قابل تشخیص ژوئیه. اما قلب زیادی در زیر آن حباب ها وجود دارد. کجیلونر به عنوان یک شرور جرم و جنایت شروع می شود ، اما آنچه اتفاق می افتد یک داستان شیرین و عجیب از عاشقانه ، دوستی و هویت است.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: Fast & Furious 9 - "یک ماجراجویی سرگرم کننده و انفجاری"

تقریباً به تمام معنا ، Dynes جنایتکاران کوچک هستند. کلاهبرداری آنها شامل سرقت پستی و محاصره محله های ثروتمند است. بیشتر مکالمات آنها تبادل نظر تندی در مورد تدارکات شرکت بعدی است.

رابطه Old Dolio با والدینش نوعی سندرم استکهلم است. ایوان راشل وودز واقعاً می درخشد کجیلونر. این یک اجرای کمدی فیزیکی است که از همان ابتدا صفحه نمایش را روشن می کند ، مانند Buster-Keaton مانند سقوط. او نه تنها در پوست خود بلکه در تمام وجود ناراحت کننده است. او ممکن است در اواسط 20 سالگی باشد ، اما راه رفتن بی رمق و بهم ریختگی یک نوجوان ناجور را دارد و با یک مونوتون پست و لاغر صحبت می کند. او می تواند باشد Napoleon Dynamite’s خواهر و برادر گمشده قدیمی کسی است که والدین او را آموزش داده اند ، نه اینکه او را بزرگ کنند ، Old Dolio یاد گرفت که چگونه با نوشتن جعل خط ، نوشتن را بنویسد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *