دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Limbo – “یکی از بهترین کمدی های عجیب و غریب عجیب و غریب که امسال منتشر خواهد شد”

در فرهنگ عامه ، روند پناهجویی در انگلستان معمولاً باعث رنج و دلسوزی کسانی می شود که مجبور به گذراندن آن هستند ، بنابراین وقتی یک فیلم از دیدگاه کمدی دراماتیک به تجربه نزدیک می شود ، یک شاهکار غیرممکن به نظر می رسد. وقتی اوضاع فعلی چیزی جز خصمانه نیست ، مدیر بن شاروک تلاش می کند تا انسانیت و عزت را اضافه کند بدون اینکه در روش خود ساکارین باشد. ارائه یکی از بهترین کمدی های عجیب و غریب پوچ که امسال منتشر خواهد شد ، برزخ قبلاً نامزدهای زیادی به دست آورده و به درستی هم هست ، اما مهمتر از همه این فیلم بسیار خوبی است.

با تمرکز بر تجربه عمر پناهنده سوری (امیر الماسری) که در حالی که منتظر نتایج درخواست پناهندگی است ، به یک جزیره دور افتاده اسکاتلند منتقل شده است ، ما با یک درس نامناسب آگاهی فرهنگی درباره رضایت نامه توسط محلی های عجیب و غریب هلگا شروع می کنیم (Sidse Babett Kudsen) و بوریس (کنت کلارد) پس از این تلاشهای خنده دارانه ضعیف برای خوش آمد گویی عمر و سایر پناهندگان ، زندگی از نوعی الگوی پیروی می کند. پناهندگان دور یک تلفن تلفن شلوغ می شوند تا بتوانند با خانه تماس بگیرند ، در اطراف جزیره پرسه بزنند و تماشا کنند دوستان همه در حالی که فیلمبرداری شده است به شیوه ای زیبا یادآور وس اندرسون سبک. اینها همه به طبیعت عجیب و غریب سورئال بودن در یک کشور بدون اینکه واقعاً اجازه امنیت راحت داشته باشد ، می افزاید.

عمر برای حمل عود خود ، یک وسیله موسیقی که در آن مهارت دارد ، پرونده ای را با خود حمل می کند ، به جز اینکه دست او در حال حاضر در یک بازیگر است. هنگام پرسه زدن در جزیره از راه دور ، اوقات خود را با فرهاد همسفر خود می گذراند (ویکاش بهایی) که 36 ماه در انتظار نتایج درخواست خود بوده است. فرهاد یک شخصیت درخشان است و شرم آور است که ویکاش به عنوان بازیگر مکمل برای به تصویر کشیدن فردی مرکوریدوست با وسواس فرهاد متوجه عمر شد که عود خود را محکم در پرونده خود قفل کرده است اما هرگز از چشم او دور نیست ، بنابراین وی خود را به عنوان مدیر / نماینده معرفی می کند و او را در شب میکروفن باز محلی رزرو می کند.

فیلم پیشنهادی  نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Columbia Classics 4K Ultra HD Collection، Pretty in Pink، Lost In America، مجموعه جهانی وحشت: دوره 5 ، انتقام یک سرباز و موارد دیگر

در حالی که عمر سعی می کند هویت جدید خود را بین ملاقات با مردم محلی – که در یک نفس به او می گویند مرتکب اقدامات تروریستی نشود ، اما همچنین به اندازه کافی خوب است که به او یک خانه آسانسور بدهد – و تماس با خانواده اش که از سوریه فرار کرده اند و اکنون در ترکیه نگران امنیت و دسترسی به ادویه جات ترشی جات است. لیمبو که بین جدی و احمقانه افتاده است ، با شوخ طبعی شوخ طبعی پر می شود و در حالی که فیلمبرداری از چشم انداز زیبای اسکاتلند را انجام می دهد ، مشت های تند و هجو می گیرد.

Limbo’s نویسنده-کارگردان بن شاروک با دقت یک کمدی عجیب و غریب و یک درام انسانی ارائه می دهد ، که می داند چگونه با انسانیت پناهندگانی صحبت کند که خود را فراتر از وضعیت اقامت خود می بینند. منعکس شده در زندگی قبلی عمر در سوریه به عنوان یک نوازنده با استعداد ، برزخ مردی را ارائه می دهد که هویت او به چالش کشیده می شود و تلاش او برای ایجاد معنا در روابط اطرافش است. این فیلم فرآیند پناهندگی کافکایی را در بر می گیرد و آن را برای خنده استخراج می کند. هر کسی که با یک لقمه از کمدی های عجیب و غریب لذت می برد باید واقعاً بنشیند و از این لذت فوق العاده برد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *