دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Lovebirds

وضعیت فعلی آب و هوای فعلی به ویژه کرایه کرجی را وام می دهد ، دقیقاً همان چیزی است که نتفلیکس روی آن بانک می کند. Lovebirds، یک بازیگر جدید کمدی و مجری تولید شده توسط کومیل نانجیانی (بزرگ بیمار) و ایسا رائه (ناامندر ابتدا قرار بود اولین نمایش تئاتر خود را در تاریخ 3 آوریل پس از نمایش برتر جشنواره در South by Southwest (SXSW) در مارس برگزار کند. اما با لغو SXSW ، و زندگی به طور موثر برای آن موضوع لغو شد ، Paramount تصمیم گرفت فیلم را به Netflix بفروشد ، جایی که در حال حاضر از تاریخ 22 مه در دسترس است.

اینکه این تصمیم خوب یا بد باشد و چگونه استودیوها باید منظره جدید را در نظر بگیرند موضوعی است که می توانست (و مورد بحث و بررسی قرار گیرد) ، با این حال ساینفیل ها که تشنه محتوای تئاتری جدید هستند ، احتمالاً از دیدن کرایه های جدید که ابتدا برای صفحه نمایش بزرگ تعیین شده بود خوشحال خواهند شد. شما می توانید خیلی بدتر از این کار کنید Lovebirds، که تا حدود زیادی فرار از مورد نیاز فرار را ارائه می دهد.

ما با “لیلانی” (رائه) و جبران (نانجیانی) در “صبح روز بعد” که به سرعت به صبحانه تبدیل می شود ملاقات می کنیم ، سپس ناهار می خوریم و سپس وقتی در خیابان های نیواورلئان سرگردان می شویم کوکتل می کنیم. ارتباط عاشقانه آنها فوری بود ، اما چهار سال بعد به سرعت جلو رفتیم و این دو در آستانه حضور هستند و همه چیز را برای بحث و گفتگو پیدا می کنند ، از جمله اینکه آیا آنها احتمالاً می توانند در مسابقه شگفت انگیز پیروز شوند یا خیر. مبارزه آنها ادامه می یابد در حالی که به یک مهمانی شام یک دوست ادامه می دهند ، جایی که در نهایت آنها به یکدیگر اعتراف می کنند که برای جدا شدن نیاز دارند. پس از تحقق روابطشان به پایان رسید ، آنها به مردی كه با اتومبیل خود سوار دوچرخه خود شده بود برخورد كردند و یك شب از رمز و راز پرده برداری ، فعالیت های جنایی و شرایطی كه به طور فزاینده ای ناخوشایند است رونمایی كرد.

با داستان آن در طول یک شب اتفاق می افتد ، Lovebirds مناسب برای مقایسه با کمدی 2010 است قرار شبانه با استیو کارل و تینا فی و به درستی این زوج به عنوان یک زوج متاهل که در یک رودخانه گیر افتاده بودند ، ستاره دار شدند و پس از گرفتن خود به طور خودسرانه رزرو شخص دیگری در یک رستوران ، در بعضی از مشاغل موبایل گرفتار شدند. شباهت های زیادی برای ترسیم وجود دارد ، از جمله شیمی بین دو پیشرو آن. شما حتی می توانید مقایسه کنید Lovebirds به کمدی فوق العاده خوب سال 2018 شب بازی با راشل مک آدامز و جیسون باتمن ، فیلمی که در فرضیه “یک شب دیوانه” تعالی می یابد (صادقانه اگر آن فیلم را تماشا نکرده اید ، گمشده اید).

آره، Lovebirds از نظر مفهومی کاملاً اصیل نیست ، اما به سختی تماشای آن بدون لبخند بر روی چهره شما دشوار است ، به خصوص در لحظاتی که کومیل نانجیانی و ایسا رای در حالت کامل ضرب و شتم قرار دارند. متن سریع بازی آنها اجازه می دهد تا چندین لحظه با صدای بلند بخندید و طبیعت محبت این دو ستاره آن را سبک و قابل مشاهده می کند. آنها دلیل تماشای این فیلم ، متمایز کردن آن از نسل قبلی خود ، حتی وقتی احساس آشنایی می کنید ، هستند.

مدیر مایکل شوالتر (او همچنین نانجیانی را کارگردانی کرده است بزرگ بیمار) از یک فیلمنامه از آرون آبرامز و برندان گال، و هیچ کس واقعاً جدیدی را اینجا پیشنهاد نمی کند. Showalter به شما اجازه می دهد شوخی ها سریع بیایند ، گاهی چشمک می زنند و سریع آنها را از دست می دهید ، غالباً به نظر نمی رسد که آیا واقعاً از زمین مراقبت می کنند. با این حال در زمان سریع 87 دقیقه اجرا ، Lovebirds هرگز از استقبال خود غافل نشود ، که مطمئناً خطری محسوب می شود. اعتماد به جفت کمدی که منجر به موفقیت آن می شود ، واضح است ، اما خوشبختانه برای فیلمسازان این امر تا حد زیادی پرداخت می شود.

فیلم پیشنهادی  نقد و مرور: گارد قدیمی - "سریع گام و گرافیک"

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *