دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Luxor – “داستانی که توسط شخصیت های زیبا درک شده هدایت می شود”

لوکسور فیلمی به کارگردانی است زینا دورا و ستاره ها آندره ریزبورو (صاحب ، مرگ استالین) در نقش هانا ، یک جراح انگلیسی که یک امدادگر در مناطق جنگ زده خاور میانه است. هنگام مرخصی ، او به شهر لوکسور برمی گردد ، جایی که او بیست سالگی را در آنجا گذرانده است. هنگامی که او در حال گشت و گذار در شهر است و خاطرات فراموش شده طولانی را کشف می کند ، با سلطان شناس و عاشق سابق رابطه برقرار می کندکریم صالح) دوستی و عشق آنها در حالی دوباره زنده می شود که هانا سعی می کند با وحشت جنگی که اخیراً با آن روبرو شده است و ناامنی های خودش در مورد انتخاب های گذشته ، وضعیت فعلی و اینکه زندگی اش از اینجا به کجا می رود کنار بیاید.

رایزبورو به طرز شگفت انگیزی در نقش هانا بازی می شود ، زنی که هم به عنوان پزشک در یک احساس اطمینان از ثبات زندگی می کند ، بلکه همچنین به عنوان فردی که در زندگی شخصی خود مسلط است زندگی می کند. او فقط در یک نگاه از راه دور یا در ارتباط با خندیدن کودکان ، کسی را به او منتقل می کند که در دوره ای از زندگی خود قرار دارد که در آن جهت ، تعهد و اهداف بلند مدت احساس اضطراب تجاوز می کنند. بازی او طبیعی است ، با لحظه عجیب و غریب کمدی متولد شده از یک فاجعه اساسی ، کمرنگ است. او با چرخش های درخشان اخیر در مرگ استالین و صاحب باورنکردنی همچنان از قوت به قوت دیگر می رود.

این فیلم زمان می برد و خواب آور است ، جایی که لحظه های تأمل جای خود را به صدای درونی خالی از سکنه می دهد در حالی که حنا در مقبره ها و معابر مصر باستان سرگردان است. گذشته همیشه وجود دارد ، حال را آگاه می کند و ما را به سمت آینده راهنمایی می کند. Luxor خود در محل تبس باستان ، مرکز قدرت و محل استراحت فراعنه ساخته شده است. حس باستانی دوخته شده به تار و پود دنیای مدرن موضوع اصلی است که در فیلم جریان دارد. تصادفی نیست که معشوق سابق او باستان شناس است.

فیلم پیشنهادی  Horizon Line - تریلر جدید تریلر با حضور آلیسون ویلیامز ، الکساندر دریمون و کیت دیوید را تماشا کنید

Luxor مفهوم احیای مجدد عشق را از زمان های گذشته در گذشته بررسی می کند در حالی که هانا از خود در برابر خطرات ذاتی صدمه دیدن دوباره محافظت می کند. او هم از نظر عاطفی و هم از نظر واقعی به حرکت درآمده است. اما سلطان (که صالح با جذابیت و جذابیت زیادی بازی می کرد) ، دوست پسر سابق باستان شناس در لوکسور باقی مانده است ، مصنوعات را در خاک مدفون کرده است. او حتی در همان هتل اقامت دارد که سالها پیش به خاطر خاطرات خارق العاده ای که از او دارد برای او تعریف می کند. او خاطرات و گذشته خود را در آغوش می کشد ، زیرا هانا به عنوان بسیاری از این خاطرات و بسیاری از گذشته خود را پنهان کرده است ، و قادر به یادآوری سفرهای مهم سالها پیش نیست.

فیلمبرداری توسط Zelmira Gainza غنی ، مجلل و سرشار از همه رنگها است که یک شهر زیبا مانند لوکسور ارائه می دهد. بدیهی است که یک عشق و عشق عمیق به این شهر در قلب فیلم وجود دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *