دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Minari – “شعر به فیلم تبدیل می شود”

چه کسی تجربه شگفت انگیز و گمراه کننده بیدار شدن از کودکی را در صندلی عقب ماشین خانوادگی خود در یک سفر جاده ای ، پس از رسیدن به مقصد به یاد نمی آورد؟ توالی افتتاحیه میناری نه تنها این احساس را به روشی عجیب و غریب تصرف می کند بلکه بلافاصله حس نوستالژی را برای زمان های ساده تر که ما برای سوار شدن بیش از آنکه مسئولیت صندلی راننده را تحمل کنیم ، ایجاد می کند.

از جانب لاچلان میلن فیلمبرداری خیره کننده به Emile Mosseri’s نمره زیبایی سستی ، این شعر است که به فیلم تبدیل شده است: حماسه حماسی از زندگی واقعی که جدی ترین فیلمنامه آن توسط یک بازیگر باورنکردنی از استعدادهای فصلی و پیشرفت های روزافزون به زندگی در می آید. شرم آور است که اولین بازدید من باید به جای صفحه نقره ای روی لپ تاپ باشد ، جایی که این داستان دلخراش یک خانواده کره ای که به درستی تعقیب رویای آمریکایی را به خود اختصاص داده است.

فیلمساز لی آیزاک چونگ ، چهارمین ویژگی خود را در اینجا می نویسد و با لمس ، تجربه و حساسیت هنرمندانه ای که هنر خود را به حد آماده سازی برای گفتن چنین داستان شخصی آماده کرده است ، می نویسد و کارگردانی می کند ، حتی اگر این فیلم به سادگی براساس کودکی خودش ساخته شده باشد به عنوان پسر مهاجران کره ای در دهه 80 آمریکا. با این وجود ، از همان ابتدا اصالت آنچه در معرض خطر است را احساس می کنیم ، زیرا خانواده یی پس از ترک کالیفرنیا به دنبال زندگی بهتر به آرکانزاس می رسند.

فیلم پیشنهادی  Disney's DuckTales با یک فینال 90 دقیقه ای به پایان می رسد

یعقوب پدرسالار جوان (استیون یون) زمین کوچکی را در دهستان Ozarks خریداری کرده است اما جزئیات برنامه خود را حذف کرده است. همسرش مونیکا (یری من) ، در کمال ناباوری از ماشین بیرون می رود و می پرسد: “این مکان چیست؟” با دیدن یک تریلر بزرگ که جلوی چشمانشان وسط هیچ جا پارک شده است. وی پاسخ می دهد: “خانه ما” ، ما گفتیم كه می خواهیم شروع جدیدی داشته باشیم ، این همین است. ” واکنش مونیکا فقط منصفانه است. این چیزی نیست که او برای آن ثبت نام کرده است و علی رغم نیت خیر همسرش احساس خیانت می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *