دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Minari – “شعر به فیلم تبدیل می شود”

چه کسی تجربه شگفت انگیز و گمراه کننده بیدار شدن از کودکی را در صندلی عقب ماشین خانوادگی خود در یک سفر جاده ای ، پس از رسیدن به مقصد به یاد نمی آورد؟ توالی افتتاحیه میناری نه تنها این احساس را به روشی عجیب و غریب تصرف می کند بلکه بلافاصله حس نوستالژی را برای زمان های ساده تر که ما برای سوار شدن بیش از آنکه مسئولیت صندلی راننده را تحمل کنیم ، ایجاد می کند.

از جانب لاچلان میلن فیلمبرداری خیره کننده به Emile Mosseri’s نمره زیبایی سستی ، این شعر است که به فیلم تبدیل شده است: حماسه حماسی از زندگی واقعی که جدی ترین فیلمنامه آن توسط یک بازیگر باورنکردنی از استعدادهای فصلی و پیشرفت های روزافزون به زندگی در می آید. شرم آور است که اولین بازدید من باید به جای صفحه نقره ای روی لپ تاپ باشد ، جایی که این داستان دلخراش یک خانواده کره ای که به درستی تعقیب رویای آمریکایی را به خود اختصاص داده است.

فیلمساز لی آیزاک چونگ ، چهارمین ویژگی خود را در اینجا می نویسد و با لمس ، تجربه و حساسیت هنرمندانه ای که هنر خود را به حد آماده سازی برای گفتن چنین داستان شخصی آماده کرده است ، می نویسد و کارگردانی می کند ، حتی اگر این فیلم به سادگی براساس کودکی خودش ساخته شده باشد به عنوان پسر مهاجران کره ای در دهه 80 آمریکا. با این وجود ، از همان ابتدا اصالت آنچه در معرض خطر است را احساس می کنیم ، زیرا خانواده یی پس از ترک کالیفرنیا به دنبال زندگی بهتر به آرکانزاس می رسند.

فیلم پیشنهادی  The Mandalorian Season 2 یک تریلر دریافت می کند

یعقوب پدرسالار جوان (استیون یون) زمین کوچکی را در دهستان Ozarks خریداری کرده است اما جزئیات برنامه خود را حذف کرده است. همسرش مونیکا (یری من) ، در کمال ناباوری از ماشین بیرون می رود و می پرسد: “این مکان چیست؟” با دیدن یک تریلر بزرگ که جلوی چشمانشان وسط هیچ جا پارک شده است. وی پاسخ می دهد: “خانه ما” ، ما گفتیم كه می خواهیم شروع جدیدی داشته باشیم ، این همین است. ” واکنش مونیکا فقط منصفانه است. این چیزی نیست که او برای آن ثبت نام کرده است و علی رغم نیت خیر همسرش احساس خیانت می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *