دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Possessor – “وحشت علمی تخیلی وحشی و مغزی”

نویسندگی و کارگردانی براندون کروننبرگ (ضد ویروس) ، صاحب ستاره ها آندره ریزبورو (مندی) ، کریستوفر ابوت (شب می آید) ، جنیفر جیسون لی (هشت نفرت انگیز) ، توپنس میدلتون (ناپدید شدن در تپه کلیفتون) و شان بین (ارباب حلقه ها: یاران حلقه)

https://www.youtube.com/watch؟v=ElprzeVzSt8

Tasya Vos (ریسبورو) یک قاتل مغز متبحر در آینده ای نزدیک است که در آن فناوری وجود دارد تا شما را قادر به اتصال به ذهن شخص دیگری و کنترل بدن او کند. دستیار Vos ، گیردر (جیسون لی) ، با ضربه زدن به میلیاردر داده پرداز John Parse (بین) ، وظیفه Vos را بر عهده دارد و او قرار است جسد کالین تیت (Abbott) را که با دختر پارس آوا بیرون می رود ، بدست آورد. میدلتون) – برای انجام این کار.

Vos یک حرفه ای است اما اخیراً فکرهای دیگری را تجربه کرده و دچار خلل سلولی در هنگام داشتن مخفی شده است. در طی این آخرین ماموریت ، او شروع به از دست دادن کنترل بدن کالین می کند و نبردی بین ذهن میزبان و مهاجم برای کنترل آغاز می شود.

شلیک شده با سبک بالینی معمول برای هر دو نسل کروننبرگ ، صاحب دارای ظاهری ساده و تمیز است که همراه با لحظات خشونت شدید و شدید آنها را بیشتر تکان دهنده می کند. جنگ و ترور در صاحب وحشیانه و وحشیانه هستند و براندون کروننبرگ از هیچ یک از آنها خجالتی نمی کند و برش نمی زند ، و با چاقوها و ضرب و شتم های مکرر طولانی مدت شما را به چالش می کشد تا ابتدا نگاه خود را دور کنید.

فیلم پیشنهادی  Fantasia 2020 اولین موج از عناوین خود را اعلام کرد از جمله نیکل مارشال The Reckoning

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *