دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Saint Maud – “یک کلاسیک کاملاً اصیل فرقه انگلستان در ساخت”

در 9 اکتبر در انگلیس منتشر شد سنت مود اولین ویژگی تمام قد است که توسط نویسنده و کارگردانی شده است گلس رز و ستاره ها مرفید کلارک (مواد تاریک او) و جنیفر اِله (صفر تاریک سی)

https://www.youtube.com/watch؟v=EXs2-TY9qok

مود (کلارک) که دوباره مسیحی متولد شده است ، یک مراقب تسکینی خفیف و ساکت است – به دنبال افرادی که در اواخر عمر خود هستند – و در تختخواب های آلوده به سوسک در اسکاربورو زندگی می کند. او آنچه را كه معتقد است رابطه مستقيم با ​​عيسي است و همچنين تمرين خودآزاري ، از طريق دعا به حالات وجدي ارگاسمي مذهبي مي رسد.

هنگامی که مود مامور مراقبت از آماندا (ایله) ، رقصنده مشهور بازنشسته در بستر مرگ خود شد ، این زن مشهور ابتدا توسط دختر تنها و وارسته سرگرم می شود ، وانمود می کند که به نجات علاقه دارد و با پرستار خود بیشتر شبیه یک خانه دار رفتار می کند. مود که از توجه به او دلخراش شده و از احتمال نجات آماندا هیجان زده شده است ، نسبت به او تملک می کند و عاشق سابق مهمانی آماندا را دور می کند و می خواهد او را برای خودش نگه دارد.

هنگامی که آماندا این را کشف می کند ، مود را اخراج می کند و جوان غیرت پیدا می کند که به طور فزاینده ای توسط جهان رانده می شود و شروع به از دست دادن قدرت خود در واقعیت می کند. مود یک راز تاریک و در حالی که احساساتش نسبت به آماندا به یک وسواس خطرناک تبدیل می شود ، او برای نجات روح خود کاملاً تلاش خواهد کرد و کلارک جهانی را به عنوان ترسو و در عین حال وحشتناک در کنترل شهید با اعتماد به نفس و بی اعتقاد به ایمان خود – مهم نیست نتیجه

فیلم پیشنهادی  Lamb - Noomi Rapace و Hilmir Snaer Gudnason را در تریلر جدید ترسناک فولکلور تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *