دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Sam & Mattie یک فیلم زامبی بسازند – “یک فیلم خنده دار و قابل لمس”

این مستند داستان را دنبال می کند سام سوچمن و ماتی زوفلت، دو دوست نوجوان مبتلا به سندرم داون از Providence ، رود آیلند در تلاش برای نوشتن ، بازی در فیلم و فیلمبرداری پروژه رویایی خود ،قتل عام زامبی بهار‘ به کمک و کارگردانی جسی سوچمن (برادر سام) و رابرت کارنوال، سم و ماتی استوری بورد ایده های خود را تا زمانی که به اندازه کافی برای ایجاد یک فیلمنامه قابل اجرا داشته باشند ، داشته باشند. رابرت و سام سپس یک Kickstarter ایجاد می کنند که به ثمر می رسد و آنها برای تأمین بودجه فیلمبرداری به هدف مالی خود می رسند و از آن پیشی می گیرند.

نسخه فیلمبرداری و نسخه نهایی (که سام و ماتی قطع نهایی آن را انجام داده اند) “Spring Break Zombie Massacre” مانند یک فانتزی پسر نوجوان معمولی ، با هنرهای رزمی ، موسیقی با صدای بلند ، موسیقی ، دختران و البته بسیار زامبی بازی می کند. سام و ماتی هیچ وقت برای هرگونه حمایت از کلیشه ها در مورد “معلولیت” افراد مبتلا به سندرم داون ندارند ، زیرا کارگردانان با ستاره های خود مبارزه می کنند تا فیلم PG-13 را با “صحنه های مشکوک” و بسیاری از مردم که لگد می زنند نگه دارند. . فکر کنید برادران فارلی کارگردان بازیگران فیلم Jackass در یک فیلم زامبی هستند و شما آنجا هستید.

واکنش شهر زادگاه آنها ، پراویدنس ، الهام بخش است زیرا دوستان ، خانواده ، مشاغل و جامعه گسترده تر به همه کمک می کنند تا به واقعیت تبدیل شوند. داستان آنها ویروسی می شود و قبل از اینکه آنها بگویند “منفجر شدن سر شیطان زامبی” ، آنها در کانال های خبری در سراسر کشور هستند ، که از Conan O’Brien میهمان می شوند و فیلمنامه خود را با پدرخوانده ناخوشایند ، پیتر فارلی ، می خوانند. چیزی در مورد شهرت مری وجود دارد.

فیلم پیشنهادی  بهترین سریال کتابهایی که به فیلم ها تبدیل شده اند

جایی که این فیلم از هم جدا می شود در صداقت آن است که یک داستان دیده نشده دیگر می گذرد. این داستان از سرخوردگی سام و ماتی از تجارب دانشگاهی خودشان حکایت دارد ، که چطور همه اینها فقط یک تعطیلات بی پایان بهار نبوده و گرچه پسران خانواده های دیگری دارند و به طور شگفت انگیزی از آنها حمایت می کنند ، اما برای آنها بزرگ بودن و شهرت هرگز و مشهور هسته اصلی سیرک زامبی های دیوانه ای که آنها ایجاد کردند ، نیاز آنها به صرف پاتوق و گذراندن وقت بیشتر با جسی و رابرت بود. این بینشی از لذت بزرگی است که چنین همکاری خلاقانه ای می تواند ایجاد کند ، نه تنها برای آنها ، بلکه برای همه کسانی که درگیر می شوند.

‘Sam & Mattie’ درک خوبی از ساخت فیلم Kickstarter می دهد و اینکه چگونه اشتیاق ، تخیل و 70 گالن خون جعلی می تواند مردم را به عمل بیندازد. این یک فیلم خنده دار و لمس کننده است که به چگونگی همکاری خلاقانه می تواند پیوندها را تقویت کند و درک ما را از روابط خود بیشتر کند. اگر قصد تماشای یک فیلم کم هزینه ، شلوک گورفست را دارید ، یک فیلم Nic Cage دیگر تماشا نکنید ، تماشا کنید سام و ماتی یک فیلم زامبی می سازند، شما خیلی بیشتر از آن بهره خواهید برد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *