دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Sator – “یک بینایی آهسته سوزنده پوست خزنده”

با بارگیری دیجیتالی در 15 فوریه و DVD در 22 فوریه منتشر شد ساتور توسط نویسنده و کارگردانی شده است جوردن گراهام (شبح) و ستاره ها گابریل نیکلسون (شبح) ، مایکل دانیل (میانه زمین) ، وندی تیلور (گربه از فضای خارج) و جون پیترسون (ساتور)

https://www.youtube.com/watch؟v=7rjNoXRwN90

برادران آدام (نیکلسون) و پیت (دانیل) در کابین هایی در جنگل تاریک و مه آلود زندگی می کنند و مرتباً به مادربزرگ پیر خود ، نانی (پیترسون) مراجعه می کنند. نانی به هم می خورد و همیشه نمی تواند نوه های بزرگش را به یاد بیاورد اما چیزی که از آن بسیار مطمئن است ساتور است.

ساتور نوعی روح جنگل است ، خدای قدیمی جنگل که نانی از آن پیام می گیرد و از طریق نوشتن خودکار تولید شده در خلسه ای که ضبط می کند روی نوارهای کاست ، ارتباط برقرار می کند. به گفته نانی ، ساتور بر زمین جنگلی و گوشتی که در آن زندگی می کند حکمرانی می کند و هنگامی که او بخواهد شما را دچار درد بزرگی می کند – شما را در زمان آمادگی آماده می کند.

فیلم پیشنهادی  Life In A Day 2020 یک پیش پرده دریافت می کند. به کارگردانی کوین مک دونالد ، Exec تهیه کنندگی ریدلی اسکات

گراهام اطلاعات و داستانهای آخر خود را به صورت قطره ای تغذیه می کند ، و همیشه شما را با احساس گرسنگی بیشتر به دنبال قطعات بیشتر نگه می دارد ، اما ما می فهمیم که ساتور همچنین به مادر آدام و پیت رفت – که ممکن است پدربزرگشان را فدای ساتور کرده باشد. و اکنون ساتور آدم را می خواهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *