دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: Savage – “یک فیلم بی رحمانه و بی پروا”

وحشی است سام کلی اولین کارگردانی در طول کارگردانی. این داستان از دنی ، یکی از اعضای ارشد نیوزلند مستقر است وحشی ها باند خیابانی. او به عنوان مجری نامطبوع اما مورد احترام باند عمل می کند. او در روش های خود بی رحم است و بی رحم است. این فیلم در سه دوره مهم زندگی او اتفاق می افتد و از چگونگی عضویت وی در باند بدنام خیابان می گوید. این گزینه ها انتخاب های بین خانواده بیولوژیکی و خانواده باند خوانده او را بررسی می کند. از آنجا که وفاداری وی به باند در برابر گناه و تمایل او برای آشتی با افرادی که واقعاً او را دوست دارند و از او مراقبت می کنند ، محک زده می شود ، اگر زنده بماند ، دنی باید تصمیم بگیرد که در زندگی واقعا چه می خواهد.

این فیلم درخشانانه مردانگی سمی و آنچه را که کسی را به سمت عضویت در چنین باند وحشیانه سوق می دهد ، بررسی می کند. در طول زندگی اولیه ، دنی توسط پدر بنیادین مذهبی خود ، که خانواده را مورد بی رحمی قرار می دهد ، پس از آن توسط سیستم بورستالی که برای یک جنایت کوچک در آن قرار گرفته است ، طرد و مورد آزار قرار می گیرد. در آنجا ، او نگهبانان و مراقبان را پیدا می کند که یا از نظر جسمی یا جنسی سو استفاده کنند. با موسی ، یکی دیگر از طردشدگان زندگی که به نظر می رسد بسیار سختگیرتر از دنی است ، دوست شده است. این فیلم بخاطر ایجاد دوستی واقعی بین این دو علی رغم چالش های کد باند خشن که تصمیم گرفته اند زندگی خود را بر اساس آن انجام دهند ، خوب است. هر دوی آنها هنگام صحبت نکردن و در سکوت خود چیزهای زیادی می گویند.

فیلم پیشنهادی  بازیگران روز تعطیل Ferris Bueller مجدداً جدا می شوند

جالب است که در چنین فیلمی تحت سلطه مردان ، دو شخصیت قدرتمند زن هستند و این در مورد آنچه کلی می خواهد بگوید صحبت می کند. مادر دنی (رنی لیونز) ، اگرچه در بیشتر اوقات اکران او ساکت است و وقتی شوهرش در اتاق است ، رو به پایین نگاه می کند ، اما دنیای فرزندان اوست. صحنه ای که او روی زمین دراز کشیده است تا همه آنها را بخوابد تا هنگام خوابیدن در اطراف او بخوابند ، هم دلخراش است و هم گواه قدرت غیرقابل تحقق برخی از زنان توسط چنین مردان وحشتناک و شرور مجبور به ترسیم آن هستند.

قسمت دیگر و شاید جالب ترین قسمت فیلم که شامل یک شخصیت زن می شود ، زمانی است که دنی سعی می کند Flo را بخوابد (چارلی پرستون) هنگامی که او کنترل اوضاع را به دست می گیرد ، و به دنی می گوید دقیقاً چه کاری می خواهد او انجام دهد و چگونه می تواند این کار را انجام دهد ، او قادر به کنترل آن نیست و عضله عضله به یک توده رقت انگیز تبدیل می شود ، قادر به انجام کاری نیست که می تواند حساس یا طبیعی تلقی شود.

اجرای دنی کوچکتر (اولی پریسلینگ) و موسی (هانز فاوا-جکسون) جذاب هستند و شما را به دنیای بیگانگی و سو abuse استفاده بدون احساسات گرایی سوق می دهند. صحنه های بورستال یادآور صحنه های درخشان آلن کلارک در سال 1979 است و نکات مشابهی را از نظر سیستم بی دغدغه برای پسران به هیچ جای دیگری برای رفتن به یک مسیر خطرناک و تاریک بیان می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *